Як зробити картинку прозорою?

Як зробити картинку прозорою?

Здравствуйте! Познайомлю Вас з одним прийомом, який дозволяє не маючи фотошопа, робити фон картинки прозорим. Справа в тому, що сам-то я цим прийомом користуюся вже давно, але раптом з’ясувалося, що цим красивим прийомом володіють далеко не всі.

Доповнюю цей пробіл. Є такий онлайн сервіс під назвою ixlr. Про це безкоштовному графічному онлайн редакторі я вже розповідав у своїй статті

Ось цим-то сервісом я і користуюся, щоб без Photoshop робити фон картинки прозорим. Насамперед дозволяємо редагувати фон картинки. Для цього робимо подвійний клік по замочку:

Тепер скористаємося інструментом «Чарівна паличка». Клікніть їй по тому місцю малюнка, де фон повинен стати прозорим (зараз я прибираю білий фон): Виділяється фон, за яким ми скликали нашої «Чарівною паличкою». Далі вибираємо з меню пункти «Редагувати» — «Очистити» або, що одне і те ж, натискає клавішу «Delete»: Давайте я вже пісенний без пояснень покажу, як прибрати сірий фон. «Чарівною паличкою» виділяю сірий фон:

Натискаємо клавішу «Delete», отримуємо результат: Адреса сервісу: Обов’язково прочитайте мою статтю «У Вас немає фотошопа? Є безкоштовний графічний онлайн-редактор! «- Її адресу наведено в корисних посиланнях. Удачи!

PS Іноді сервер не працює (особливо зранку) і тоді Ви, на жаль, анекдоти почитати не зможете.

Як зробити картинку прозорою?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!