Як зробити картинку посиланням?

Як зробити картинку посиланням?

І як завжди все для Вас мій дорогий передплатник і читач блогу. Днями до посту, в коментарях Anton залишив питання:

Вітаю! Стаття не погана, навіть чудова :) Ось у мене відразу виникло питання про банери. На банери впливає кросбраузерності недоробка?

І як зробити банер, якщо є картинка і посилання, як об’єднати? Спасибо. Ось я і вирішив цього посту дати відповідь на питання, як зробити картинку посиланням. Все, як завжди до безумства елементарно і просто.

Щоб не вводити в спокуса досвідчених користувачів, відразу хочу прояснити питання,. Хто не в курсі милості прошу. Так от, повернемося до нашого питання, як зробити банер посиланням.

Для здійснення нашого плану, нам знадобиться картинка, власне з якої ми і будемо робити банер посиланням і власне і все. Хоча ні, потрібен ще html код за допомогою, якого ми будемо робити картинку посиланням. Ну і нарешті, відповідь у прикладах, як зробити картинку посиланням.

Беремо нашу картинку і вставляємо її в наступний код: Думаю тут все і так ясно, але про всяк випадок поясню. Замість «адрес_ссилкі» вставляємо відповідно адресу посилання, куди потраплятиме відвідувач після натискання на банер. А замість «пусть_к_картінке» вставляємо, шлях до нашої зображенні, щоб вона відображалася на сторінці (про це трохи нижче детальніше). Ось таких не хитрим кодом, ми відповіли на питання, як зробити картинку посиланням.

Як бачите тут все легко і просто, як все геніальне. А в живу виглядати це буде так:

Якщо ж Ви не знаєте, милості прошу. А якщо хочете розібратися з питанням, Вам. Ну, ось і підійшов до кінця наш маленький, але від цього не менш важливий і цінний постик — як зробити картинку посиланням html або як зробити банер посиланням. PS Упевнений, що тепер у Вас не залишилося питань, як зробити банер посиланням або як зробити картинку посиланням.

Але якщо що, ласкаво прошу в коментарі. Цей пост зазвичай знаходять за ключовими словами: як зробити банер посиланням, як зробити банер посиланням, як зробити картинку посиланням, як зробити картинку посиланням вконтакте, як зробити картинку посиланням html, як зробити картинку посиланням joomla, ucoz як зробити картинку посиланням.

До запису Як зробити картинку посиланням html або як зробити банер посиланням залишено коментарів: 41.

Як зробити картинку посиланням?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!