Як зробити камінь в Minecraft?

Як зробити камінь в Minecraft?

Для крафта лампи нам знадобиться чотири порції червоного каменю і один світиться камінь. Перший інгредієнт, виходить шляхом руйнування червоною руди, яку не так вже складно знайти. А от з другим доведеться попітніти.

Єдиним місцем в грі, де ви зможете його знайти, є Нижній світ. Щоб туди потрапити, потрібно спочатку побудувати портал, що вже нелегко. У нижньому світі світиться камінь розташовується груздями на стелі або на схилах.

І тому дістатися до нього теж важкувато. При руйнуванні одного блоку з нього буде випадати светопиль, а не сам блок, і вже з неї ви зможете скрафтіть світиться камінь. Заковика в тому, що на один блок потрібно 4 світлопис, а при руйнуванні випаде меншу кількість.

Це означає, що вам доведеться добути не один блок світиться каменю. Але якщо ви все-таки здужаємо це випробування, розжилися всім необхідний, то ось схема крафта пилу: Так само, як і інші джерела світла, включена лампа розтоплює сніг і лід, що знаходяться по близькості з нею.

А якщо зробити лампу єдиним джерелом освітлення на пшеничного фермі, то при її виключенні, що вирощується культура загине, і ви зможете швидко зібрати зерно.

Як зробити камінь в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!