Як зробити ялинку з цукерок?

Як зробити ялинку з цукерок?

Пройде ще трохи часу і весь світ буде готуватися до зустрічі Нового 2014 року, року Коня. Святкова атмосфера, гарний настрій і море подарунків чекають нас в новорічну ніч.

Фахівці в області handmade пропонують різні ідеї, щоб ви могли красиво прикрасити свій будинок або зробити незвичайний подарунок друзям. Один з таких варіантів ви знайдете в цій статті. Майстри по handmade розкажуть і покажуть, як зробити оригінальну ялинку зі справжніх цукерок. За східним календарем це рік синьою дерев’яної коні, тому символ цього року можна використовувати для новорічних подарунків, ялинкових іграшок та прикраси вашого будинку до свята.

У цей період хочеться вірити в казку і чудо, тому звучить багато добрих побажань і даруються подарунки: рідним і близьким, друзям, хорошим знайомим і колегам по роботі. До речі, на сайті http://originall. ру можна знайти великий асортимент бізнес-подарунків, сувенірів і оригінальних упаковок для подарунків. Можна вибрати на будь-який смак і гаманець. Зараз дуже популярні подарунки, зроблені своїми руками.

Якщо ви віддаєте перевагу handmade, любите творити, створювати і майструвати, то пропонуємо вам проявити свою фантазію і яскраву індивідуальність зробити в якості смачного подарунка друзям ялинку з цукерок. Для виготовлення такої цукеркової ялинки вам знадобляться наступні матеріали. Основою буде служити картонка, обмотана зеленою обгорткового папером, і сухий оазис для квітів у формі конуса (стовбур ялинки). Цукерки ви можете вибрати на свій смак, а їх кількість буде залежати від розмірів ялинки. Із зеленої обгорткового паперу вам потрібно буде вирізати квадрати розміром з велику обгортку для цукерки.

Такі квадрати вам потрібно буде вирізати з фетру. Також вам знадобиться тейп стрічка, степлер, стрічка атласна, стрічка звичайна подарункова, кусачки, двосторонній скотч і дерев’яні палички для цукерок. Зірку на ялинку можна зібрати з намистин і бісеру. Для декору ялинки можна використовувати бусики, ланцюжки або мішуру. Майстер-клас від Тетяни Спіріной по створенню ялинки з цукерок дивіться у наступному відеосюжеті.

Тетяна Спіріна на подарунок до Нового року. Дивитися онлайн на подарунок до Нового року.

Варіант 2. Дивитися онлайн.

Як зробити ялинку з цукерок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!