Як зробити іграшку з кульки?

Як зробити іграшку з кульки?

Найкращі іграшки зроблені своїми руками. Доступні матеріали, проста техніка і вражаючий результат все це про іграшки з ниток. Отже, як зробити новорічну іграшку з ниток і клею і прикраси для будинку: схеми, варіанти і поради.

Напередодні новорічних і різдвяних свят так хочеться казки. Красиві прикраси на ялинці, святково прикрашений будинок створять гарний настрій. Кращі прикраси та іграшки, це ті про яких можна сказати, що ви їх зробили самі. Для створення іграшок з ниток вам знадобляться мінімум інструментів і навичок. Техніка та інструменти в кожному випадку однакові, але результатів можна домогтися різних.

Також вам буде потрібно трохи терпіння, для того щоб дочекатися повного висихання заготовок Нижче представлені різні моделі іграшок з ниток, і всі вони базуються на одній техніці. Практика показує, що набагато ефективніше обмотувати куля ниткою змоченою в клеї. Якщо наносити клей на обмотану ниткою заготовку він потрапляє на вільні ділянки, розтікається по кулі, які не повністю просочує нитки.

В результаті заготівля виходить дуже неакуратної. Набагато простіше проткнути голкою з ниткою тюбик ПВА і витягнути нитку з іншого боку. Нитка буде рівномірно покриватися клеєм в процесі намотування на заготовку.

Чим більше нитки піде на заготівлю, тим довше вона буде сохнути і тим щільніше вийде заготовка. Дайте заготівлях висохнути протягом доби. Після висихання проткніть і видаліть кульку з заготовки. Тепер ви можете приступати безпосередньо до творчості.

Можна використовувати різнокольорові нитки. Після висихання прикрасьте кулі блискітками, наклейте зірочки або сніжинки. Прикріпіть петлю. Намалюйте просту сніжинку на папері і покладіть на неї прозору клейонку.

Проклеєного ниткою викладіть сніжинку по контуру і посипте блискітками. Після висихання прив’яжіть стрічку для кріплення.

Звичайну електричну гірлянду кульки з ниток і клею перетворять на арт-об’єкт. Можна скріпити кілька куль різного розміру волосінню і у вас вийде гірлянда для ялинки або прикраси люстри. Добре виглядають кулі повішені групою на різній висоті.

Дві кульки зв’яжіть хвостиками і накручуйте їх разом так, щоб вийшла форма серця. Після висихання прикрасьте повітряне серце штучними квітами та стрічками або зірочками. Оригінальний дверний вінок у формі серця вийде з двох довгих надувних куль. Дві деталі виготовляйте окремо: обмотайте куля ниткою і зафіксуйте його в зігнутому стані. Після висихання акуратно зріжте краю і з’єднайте проклеєного ниткою деталі між собою.

Точно так само можна виготовити оригінальний дверний вінок з ниток: довгі надувні кулі зафіксуйте у формі півкола і з’єднайте після висихання. Прикрасьте його іграшками та червоними стрічками.

Крім іграшок ви можете таким способом зробити сніговика, вазу для дрібниць, зібрати ялинку з куль різного розміру і зробити плафон для світильника. Якщо вмієте в’язати гачком, то у вас є можливість створити гарні візерункові іграшки і плафони. Техніка та ж, різниця тільки в одному: на форму (заготовку) наносять просочену клеєм в’язану серветку.

Комбінуючи між собою нитки різного кольору у вас виходити оригінальні іграшки та декоративні елементи для дому. Якщо висохле виріб покрити прозорим акриловим лаком, то воно ще довго буде вас радувати і надихати.

Є багато варіантів, як зробити новорічну іграшку з ниток і клею, це може кожен, тому залучайте до роботи всіх рідних і друзів.

Як зробити іграшку з кульки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!