Як зробити групу популярною?

Як зробити групу популярною?

На сьогоднішній день, соціальна мережа ВКонтакте можна порівняти з населенням країни. І можна не дивуватися тому, що деякі групи у даній соціальній мережі мають величезну популярність. Дані групи можуть побити популярність багатьох сайтів. Крім усього іншого, створити, а відповідно і розкрутити групу в даної соціальної мережі набагато легше, ніж звичайний сайт.

Отже, в даній статті ми відповімо на питання, як зробити групу В Контакте популярною? Що нам потрібно щоб розкрутити групу?

У першу чергу нам необхідно визначиться з аудиторією для групи. Навряд чи книги з бізнесу можуть зацікавити школярок років 15, а групи з різними ванільними цитатами не притягнуть дорослу аудиторію.

Групу необхідно регулярно оновлювати, туди необхідно додавати цікавий користувачам контент. Чим частіше на стіну будуть додаватися пости, тим краще користувачі будуть ставитися до вашої групи. А завдяки кнопці Розповісти друзям, ваші користувачі можуть залучити до групи додатковий потік відвідувачів, а це, відповідно, є плюсом для групи. Перед тим як почати рекламувати групу, всередині неї потрібно створити так звану штучну активність.

Необхідно зареєструвати 10 або 20 лівих аккаунтів, їх потрібно додати до групи і розвивати з них різні обговорення, коментувати записи та тикати кнопку Мені подобається. У групу можна загнати аккаунт-боти, але не більше 1000 штук. Користувачі часто дивляться саме на кількість учасників даної групи. І якщо учасників мало, ти і мала ймовірність того, що користувач залишиться в групі.

Надходження ботів можна замовити на форумі сайту Antichat. Витратите ви на це приблизно 200 рублів, все залежить від безпосереднього числа акаунтів.

Після всіх вищезгаданих дій починайте розкручувати групу. Одним з найефективнішим методом розкрутки є замовлення контекстної реклами, але він досить дорогий.

При створенні вашої рекламної кампанії, потрібно буде придумати хороший текст, який приверне відвідувачів. Власне, рекламувати групу можна і на вулицях вашого міста, тут все залежить від вашої уяви.

Виконання цих простих пунктів забезпечить вашій групі відвідуваність і більшої популярності.

Як зробити групу популярною?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!