Як зробити грошову сорочку?

Як зробити грошову сорочку?

Завтра вся країна святкуватиме. Ми з хлопцями підготували для наших тат і дідусів листівку з елементами техніки поп-ап та орігамі. Сьогодні розповім і покажу простий спосіб складання сорочки з грошової купюри і як зробити об’ємну напис всередині листівки. зробити листівки Сорочки і з першокласниками, і з другокласниками. Листівки було вирішено робити різні, що вам сьогодні і покажу. Про листівках першокласників я розповіла в попередній статті, де ми з цілого листа картону робили.

Сьогодні хочу розповісти про листівку другокласників, для якої ми навчилися складати сорочку орігамі і знову використали. 1. Нам знадобиться прямокутний аркуш паперу (розміри залежать від необхідних розмірів готової сорочки, вона буде в три рази менше взятої вами папери). Мені подобається ідея сорочки з грошової купюри, тому роздрукувала для дітей грошові купюри, трохи збільшивши їх розмір.

2. Намічаємо середину по коротких сторонах прямокутника (робимо легкі защипи). 3. Відгинаємо верхній край до наміченої середині. 4. Нижній край відгинаємо до середини.

Добре пропрасовуємо. 5. Розправляємо. Тепер ділимо наш прямокутник на три частини, робимо згини. 6. Відгинаємо одну частину тому. 7. Перевертаємо кольоровий стороною до себе.

8. Складаємо краю до середини по вже готовим згинах. Пропрасовуємо. 9. Відігнемо рукав з того боку, де у нас згин купюри. 10.

Відгинаємо другий рукав. 11.

Перевертаємо, нижній край загнемо приблизно на 1 см. 12. Знову перевертаємо, з нижнього краю формуємо комірець сорочки, відгинаючи кути до центру.

13. Складаємо заготівлю навпіл, розташувавши комірець зверху. Добре пропрасовуємо.

Подивіться на фото, що у вас повинно вийти: зліва передня сторона, праворуч задня сторона, знизу зразок з десятирублевой купюри. 1. Приготуємо лист кольорового картону і два аркуші кольорового паперу, лінійку, олівець, клей, ножиці, фігурні ножиці, сорочку орігамі, вітальну напис.

2. Картон згинаємо навпіл. Вимірюємо розмір нашої майбутньої листівки (У мене 14 * 19 см). З жовтого паперу вирізаємо фігурними ножицями прямокутник, на 2 см менше з кожного боку (У мене 12 * 17 см). З помаранчевої паперу вирізаємо прямокутник, на 2 см менше по ширині і на 3 см менше по висоті, ніж жовтий (у мене 10 * 14 см). Тепер помаранчевий прямокутник разрежем на дві нерівні частини (у мене квадрат 10 * 10 см і прямокутник 10 * 4 см).

3. Розташувавши правильно заготовку листівки з картону, починаємо склеювати. Спочатку наклеюємо жовтий прямокутник, відступивши від краю по 1 см, потім помаранчеві прямокутники, відступивши по 1 см від краю жовтого прямокутника і між ними. 4. У центр оранжевого квадрата приклеюємо сорочку орігамі.

У центр помаранчевого прямокутника приклеюємо святкову напис. Напис може бути будь і залежно від напису така листівка підійде в якості подарунка для чоловіка до будь-якого свята. 1. Беремо лист, складаємо навпіл.

Робимо розмітку. У нашій листівці буде напис ПАПІ, отже, нам потрібно зробити чотири виступаючі частини, для кожної літери.

Висоту нашої листівки потрібно розділити на 9 частин. У мене крайні частинки 2. 5 см, решта 2 см.

Довжина надрізу (або глибина) у мене 5 см. 2. Робимо надрізи по лініях. Зігнемо по пунктиру частина номер 2, 4, 6, 8. Тепер ці деталі вогнем всередину.

У складеному стані вклеиваем всередину листівки. 3. При відкритті у нас піднімаються чотири паска.

При бажанні можна оформити край листівки смужкою, вирізаної фігурними ножицями. 4. З кольорового паперу вирізаємо букви, приклеюємо їх на гуртки з білого паперу. Краї гуртків затоновані кольоровими олівцями. 5. Попередньо примірявши, приклеюємо напис.

Наша листівка готова! з хлопцями ми зробили ще минулого тижня, але тільки сьогодні, напередодні свята вони понесли їх додому. Сподіваюся, нашим татам сподобається.

А свою листівочку я хотіла б подарувати своєму коханому татові. Так як татусь далеко, а передати її немає можливості, я б хотіла привітати його тут, у себе на сайті, знаю, що він прочитає моє привітання Колись він в школу мене проводжав, А пізніше повів під вінець. Від усіх, хто образити міг, захищав Мене мій улюблений батько.

Не вистачить і тисячі рядків. Привітаю я просто тебе з Днем Чоловіків! (PS) Люблю, твоя батькова дочка.

Як зробити грошову сорочку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!