Як зробити голосування в Контакте?

Як зробити голосування в Контакте?

Голосування Вконтакте дуже зручний засіб, щоб дізнатися у користувачів їх думку з будь якого питання: яка модель телефону їм більше до душі, чим займаються у вільний час, скільки часу просиджують в соціальних мережах і т. д. Людям подобається і адміністратори групи / паблік можуть отримати корисну інформацію. З недавнього часу опитуваннями можна навіть ділитися на своїй стіні, що позитивно може позначитися на відвідуваності групи. Ось кілька прикладів опитувань:

Все дуже просто. Щоб зробити голосування на своїй стіні — клікаємо на віконце з написом Що у вас нового? , Наводимо на кнопку Прикріпити, Інше і вибираємо Опитування. Це виглядає наступним чином: Перед вами з’явиться форма створення опитування, де можна ввести Тему, варіанти відповіді і включити режим анонімного опитування:

До речі, до опитувань ви можете прикріплювати картинки, музику, відео, графіті, карту, документ або таймер за допомогою кнопки Прикріпити. Як зробити в групі голосування? Створення голосування в групі нічим не відрізняється від створення голосування на вашій стіні. Щоб створювати опитування ви повинні бути адміністратором групи. Після того як ви дізналися як зробити голосування в контакті, ви повинні подбати про його ефективність.

Ось фактори, які впливають на інтерес користувачів: Відповідна тематика. Якщо група про квіти, користувачам не буде цікаво обговорювати автомобілі, а геймери і не подумають брати участь в опитуванні про породи собачок. Оформлення. Якщо необхідно додавайте картинки, привертайте увагу ваших відвідувачів до опитування, ретельно продумуйте варіанти відповідей.

Анонімність. Деякі опитування (на інтим-тематику і т. д.) слід робити анонімними (досить виставити відповідну галочку).

Як зробити голосування в Контакте?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!