Як зробити гітару?

Як зробити гітару?

Слід зупинитися на можливих напрямках подальшого розвитку електрогітар. Поряд з удосконаленням різних приставок (органний ефект, бустер, октавное звучання, дісторбер,. Вау-ефект * та інші) велику увагу буде приділено роботі над наближенням звучання електричної гітари до звучання натуральної акустичної. Це важке завдання, що вимагає створення більш досконалого перетворювача. Коливання струни складається з поперечних, поздовжніх і кругових коливань.

У акустичній гітарі всі вони додають звуку особливого забарвлення. В електричній ж гітарі-тільки поперечні коливання струн перетворюються на електричні. Новий, більш досконалий перетворювач повинен перетворювати всі коливання струн в електричні.

Можливий наступний шлях: установка під кожною струною електромагнітного перетворювача з самостійним попереднім підсилювачем. Удосконалення електричної схеми інструменту має також йти по лінії микроминиатюризации апаратури, особливо попередніх підсилювачів і допоміжних схем, що створюють додаткові ефекти.

Як зробити гітару?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!