Як зробити геометричну фігуру?

Як зробити геометричну фігуру?

Великий вибір розгорток простих геометричних фігур. Перше знайомство дітей з паперовим моделюванням завжди починається з простих геометричних фігур, таких як кубик і піраміда. Не у багатьох виходить склеїти кубик з першого разу, іноді потрібно кілька днів, щоб зробити воістину рівний і бездоганний куб.

Більш складні фігури циліндр і конус вимагають у декілька разів більше зусиль ніж простий кубик. Якщо ви не вмієте акуратно клеїти геометричні фігури, значить і за складні моделі вам ще рано братися. Займіться самі і навчіть своїх дітей кліть ці ази моделювання за готовими розгортки. Для початку я, звичайно ж, пропоную навчитися клеїти звичайний кубик.

Розгортки зроблені для двох кубиків, великого і маленького. Складнішою фігурою є маленький кубик тому, як клеїти його складніше, ніж великий. Отже, почнемо! Скачайте розгортки всіх фігур на п’яти аркушах і роздрукуйте на щільному папері. Перед тим, як друкувати і клеїти геометричні фігури обов’язково про те, як вибрати папір і як взагалі правильно вирізати, згинати і клеїти папір.

Для більш якісного друку раджу використовувати програму AutoCAD, і даю вам, а також читайте,. Виріжте розгортки кубиків з першого листа, по лініях згину обов’язково проведіть голкою циркуля під залізницю лінійку, щоб папір добре згиналася. Тепер можна починати клеїти кубики. Для економії паперу і на всякий пожежний я зробив кілька розгорток маленького кубика, мало чи вам захочеться склеїти не один кубик або щось не вийде з першого разу. Ще одна нескладна постать це піраміда, її розгорнення знайдете на другому аркуші. Подібні піраміди коштували древні єгиптяни, правда не з паперу і не таких маленьких розмірів А це теж піраміда, тільки на відміну від попередньої у неї не чотири, а три грані.

Розгортки тригранної піраміди на першому аркуші для друку. І ще одна кумедна пірамідка з п’яти граней, її розгортки на 4-му аркуші у вигляді зірочки у двох примірниках.

Далі шестигранник, склеїти його буде ще простіше, ніж піраміди. Розгортки шестикутника на першому аркуші. Складніша фігура це пятіграннік, хоча пятіграннік складніше накреслити, ніж склеїти. Розгортки пятігранніка на другому аркуші.

Ось ми і дісталися до складних фігур. Тепер доведеться напружитися, склеїти такі постаті нелегко! Для початку звичайний циліндр, його розгортки на другому аркуші. А це більш складна фігура в порівнянні з циліндром, т. к. в її підстави не коло, а овал.

Розгортки цієї фігури на другому аркуші, для овального підстави зроблено дві запасних деталі. Щоб акуратно зібрати циліндр його деталі потрібно клеїти встик. З одного боку дно можна приклеїти без проблем, просто поставте на стіл заздалегідь склеєну трубку, покладіть на дно кружок і залийте клеєм зсередини. Слідкуйте, щоб діаметр труби і круглого дна щільно підходили один до одного, без щілин, інакше клей протече і всі приклеїться до столу. Другий гурток приклеїти буде складніше, тому приклейте всередині допоміжні прямокутники на відстані товщини паперу від краю труби.

Ці прямокутники не дадуть впасти основи всередину, тепер ви без проблем приклеется гурток зверху. Циліндр з овальним підставою можна клеїти також як і звичайний циліндр, але він має меншу висоту, тому тут простіше вставити всередину гармошку з паперу, а наверх покласти друга підстава і по краю приклеїти клеєм. -Ads2-

Тепер дуже складна фігура конус. Його деталі на третьому аркуші, запасний гурток для днища на 4-му аркуші.

Вся складність склеювання конуса в його гострій вершині, а потім ще буде дуже складно приклеїти дно. Складна і одночасно проста фігура це куля. Шар складається з 12-ти пятігранніков, розгортки кулі на 4-му аркуші.

Спочатку клеїться дві половинки кулі, а потім обидві склеюються разом. Досить цікава фігура ромб, її деталі на третьому аркуші. А тепер дві дуже схожі, але зовсім різні фігури, їх відмінність тільки в основі.

Коли склеїте ці обидві фігури, то не відразу зрозумієте, що це взагалі таке, вони вийшли якісь зовсім несприйнятливі. Ще одна цікава фігурка це тор, тільки він у нас дуже спрощено, його деталі на 5-му аркуші. І нарешті, остання фігура з рівносторонніх трикутників, навіть не знаю, як це назвати, але фігура схожа на зірку.

Розгортки цієї фігури на п’ятому аркуші. На сьогодні це все!

Я бажаю вам успіхів у цій нелегкій роботі! Вам сподобалася ця стаття? Поставте лайк! .

Як зробити геометричну фігуру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!