Як зробити гамбургер?

Як зробити гамбургер?

26 липня 2013 Час готування: Готуємо апетитні і смачні гамбургери в домашніх умовах.

Детальний рецепт приготування гамбургера. 6 шт.

2 шт. 900 гр. 6 шт. Усяке блюдо починається з начинки.

Основним інгредієнтом в начинці для гамбургера є м’ясо, а саме — м’ясна котлета. Для приготування котлет нам знадобиться 900 гр. свіжого розмороженого фаршу. Приготовленого фаршу ми надаємо форми котлет.

Розмір їх повинен збігатися з розміром булочок для гамбургера або бути менше їх, але ніяк не більше. Для того, щоб котлети краще присмажився, в центрі робимо невелике поглиблення. Далі посипаємо їх сіллю і різними приправами. Після цього, беремо сковорідку, розігріваємо її, заливаємо масло.

Слідом, викладаємо наші котлетки і закриваємо кришкою. Ставимо на середній вогонь і тримаємо до повної прожарювання. Готова котлета повинна мати однорідний колір, не містити кров’яних патьоків. Разом з цим, не потрібно готувати котлети занадто довго, так як вони стануть жорсткими і сухими.

Тепер викладаємо всі наші інгредієнти. Тут можна дати волю фантазії, стандартний ж гамбургер буде виглядати так: булочка для гамбургерів, лист салату, колечко помідора, котлета знизу вгору послідовно. Зверху все закриваємо булочкою.

Ось і все! Сьогодні ми розглянули рецепт приготування гамбургера в домашніх умовах, спасибі за увагу і приємного апетиту!

Кухня: Тип страви.

Як зробити гамбургер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!