Як зробити духи?

Як зробити духи?

Навіщо витрачати купу грошей на парфуми або туалетну воду, коли їх можна зробити вдома з горілки і ефірних масел? При цьому ви створите суміш з унікальним ароматом, яку можна комусь подарувати.

Вам знадобиться Горілка або спирт (чим вище градус, тим краще) Ефірні, парфумерні (синтетичні), інфузние масла і екстракти 1. Простерилизуйте посуд у посудомийці.

2. Візьміть склянки горілки / спирту. 3. Виберіть ефірні масла. У аромат парфумів можна виділити 3 різні ноти залежно від часу прояву. відчуваються відразу ж після нанесення, швидко зникають лимон, апельсин, грейпфрут, лайм, бергамот, м’ята та ін

Середні ноти: починають відчуватися після зникнення верхніх нот коріандр, пальмароза, майоран, базилік, розмарин, герань, петітгрейн, лаванда та ін Базові ноти: проявляються після середніх і складають основу композиції пачулі, ветивер, ладан, кедр, сандал і ін Складання композиції починається з додавання базових нот, потім середніх і верхніх. Також запахи діляться на категорії: квіткові, східні, деревні і свіжі (наприклад, цитрусові).

Подивіться на колесо на зображенні внизу. Навіщо це потрібно знати? При змішуванні масел додавання запахів з сусідніх категорій створює гармонію. Існує сайт, де можна подивитися розкладку відомих парфумів на ноти basenotes. немає на той випадок, якщо ви хочете створити парфуми, схожі на вже існуючі.

Obsession Верхні ноти: мандарин, бергамот, жасмин, троянда, неролі Середні ноти: коріандр, календула, полин Базові ноти: амбра, дубовий мох 4. Додайте приблизно 25 крапель ефірних масел. Спочатку додайте кілька крапель, перешкодьте і понюхайте.

Додайте більше, якщо потрібно. Візьміть наступне масло і повторюйте, поки в результаті не отримаєте 25 крапель. Якщо ви не знаєте точно, який хочете отримати запах, розділіть спирт на 3 частини і спробуйте 3 різних аромату.

Експериментуйте 5. Коли композиція складена, духи потрібно поставити в темне місце на місяць або як мінімум на 48 годин.

При дозріванні духів масла змішуються між собою і запах виходить більш гармонійним, а також сильним. Коли духи настоялися, знову понюхайте їх.

Аромат може змінитися, тому, якщо хочете, додайте ще кілька крапель ефірних масел. При цьому духам доведеться знову настоюватися. 6. Готові духи необхідно розбавити.

Для цього додайте 2 ч. л. води. Якщо хочете отримати туалетну воду, додайте більше води. Гліцерин додасть духам стійкість додайте приблизно 5 крапель. 7. Перелийте духи у флакон за допомогою воронки, якщо потрібно.

Якщо флакон прозорий, покрийте його фольгою, інакше духи зіпсуються. Дайте духам назва, наклейте етикетку і будьте щасливі від того, що заощадили пристойну суму

Як зробити духи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!