Як зробити домен?

Як зробити домен?

Нещодавно у мене запитали, як зробити 2 домену на 1 сайт. Тобто щоб був якийсь основний, а при переході на додатковий йшла автоматична переадресація на основний. Наприклад, у Вас є сайт mysite.

ru, Вам ніхто не заважає купити ще mysite. ком, mysite. немає і так далі. Але при цьому Ви хочете, щоб трафік з них йшов на основний, на mysite. ру. Про це ми в даній статті і поговоримо. Прописати DNS хостингу у додаткових доменів. Підключити всі домени до хостингу.

Поставити редирект з кожного додаткового домену на основний домен (в. htaccess або в index. Php). Мінуси цілком очевидні: потрібно підключати кожен домен (який сайтом-то і не є) до хостингу, а хостер сильно обмежує максимальну кількість сайтів. Плюс ставити редирект — це теж метушня. Прописують DNS хостингу у додаткових доменів. В панелі управління хостингу додають псевдоніми для основного домену. Власне, все.

Де знаходяться це поле для введення псевдонімів? Залежить від панелі, наприклад, в c anel (а у мене саме вона) у розділі «WWW домени» при зміні домену в одному з полів можна як раз вказати всі псевдоніми. В інших панелях приблизно все так само, тому шукайте десь в настройках доменів слово «псевдоніми», і туди прописуйте всі додаткові домени. Але не забудьте, що у них потрібно прописувати

DNS хостингу. Якщо раптом не зможете знайти, то поставте це питання службі підтримки хостингу — вони повинні допомогти. Ось, власне, і все.

Таким чином, можна без зайвої метушні зробити 2 домену, 3 домену, хоч 10 доменів на 1 сайт.

Як зробити домен?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!