Як зробити дитячу кімнату?

Як зробити дитячу кімнату?

Кімната, яку ви відведете в своєму будинку або квартирі для дитини, може стати для нього не тільки черговий кімнатою для ігор, сну або навчання, а й місцем, в якому його уяву і творча енергія зможуть знайти собі вихід і натхнення. Ми пропонуємо вам самим ненадовго забути про те, що ви вже дорослі, і зануритися в атмосферу фантазії разом з дітьми.

Представлені ідеї часто не вимагають серйозних витрат, і можуть бути втілені навіть в невеликій квартирі на загальному просторі. Для їх втілення вам буде потрібно дати волю своїй фантазії. 1. Малюнки та аплікації на стіні

Звичайні фарбовані стіни або шпалери можуть виглядати стильно, але зовсім нецікаво для дитини. Малюнки та аплікації можуть магічним чином змінити кімнату, зробивши її незвичайної, казкової і бажаною для проведення часу дітьми. Це можуть бути просто малюнки на стінах як у першому прикладі: 2. Преображення кімнати в темряві Будь-які зміни і перетворення в дитячій кімнаті завжди інтригують і заворожують дитини.

Особливо, якщо кімната змінює свій вигляд з настанням темряви. Зараз з’явилася безліч безпечних фарб, які не видно вдень, але. У такій кімнаті одне задоволення засинати і бачити солодкі чарівні сни. 3. Стіни і поверхні для малювання Коли дитина вперше пробує малювати, він немов відкриває для себе новий світ самореалізації.

Кордонів для вираження своєї творчості не існує. Мама, ну які шпалери, які пофарбовані стіни?! Коли я веду по них фломастером і від нього залишається слід це ж чудо! І стільки всього потрібно намалювати. Тому справжнім порятунком для сімейного бюждет, нервів батьків і творчого розвитку дитини стали фарби-покриття для малювання на них.

Вони можуть бути для малювання крейдою, або. Важливе їх перевага в тому, що їх можна наносити як звичайну фарбу на що завгодно стіни, двері, меблі, підлогу. Навіть звичайний дитячий столик можна перетворити на полотно для творчості, якщо пофарбувати його. Як бачите, для маркерною фарби взагалі немає кордонів, особливо для.

4. Трансформери Будь трансформації звичайних предметів приводять дітей в справжнє захоплення. При цьому вони мають і більш важливе значення, розвиваючи уяву і образне творче мислення дитини.

Висувні столики, ліжечка, що міняють функціональність полиці і багато іншого. 5. Затишні куточки Дикий захват у малюків викликає затишний куточок, де вони повновладно можуть робити що хочуть і відчувати себе хозяівамі.

Навіть якщо в спальні немає достатньо місця для зведення такого притулку, можна зробити невеликий балдахін над ліжком, і вона відразу перетвориться. 6. Ігрові елементи у звичайних предметах

Тут ідеї можуть бути обмежені тільки вашою фантазією. Перше що спадає на думку, це дитячі ліжечка, які виконані у формі машинок (для хлопчиків) або карет (для дівчаток). Превелика безліч дрібниць для творчості і їх зберігання олівці, ручки, фломатери, маркери, фарби, крейда, блокнотики, магнітики, а також баночки, коробочки, кошички, полички все це так заворожує. Головне вчасно наводити порядок після їх чергового використання

7. Казкова підсвічування. Дорослі можуть не звертати увагу на такі дрібниці, але для дитячої фантазії це один з найважливіших моментів:

Сподіваємося, що ці нехитрі ідеї надихнуть вас на створення своєї власної казки для улюбленої дитини.

Як зробити дитячу кімнату?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!