Як зробити браслет зі шкіри?

Як зробити браслет зі шкіри?

Я займаюся розписом по шкірі і не можу не оминути тему виробництва самих шкіряних браслетів. У моєму випадку я їх потім розписую, але можна так само декорувати різнокольоровими шматочками шкіри, пробивати отвори, розшивати бісером, намистинами та іншими видами декорування. Хочу запропонувати Вам схему створення елементарного браслета або пояса з ланок.

У мене був такий чорний браслет сделаннвй руками моєї подруги і декорований шкірою білого кольору. У результаті в серединці вийшов великий очей і виглядало ДУЖЕ стильно, враховуючи, що це було в 1990 році коли такого роду укращенія неможливо було десь купити. Якість фото не дуже через давності знімка. У цьому виді з’єднання шкіри ви не зшиваєте і не склеюєте шкіру, а вирізуєте з неї багато однакових деталей і збираєте їх, чіпляючи один за одного.

На рис. ав детально показано, як можна зробити пояс або браслет з невеликих шматочків шкіри методом зчеплення Далі — лекало пояса в натуральну величину, для браслета можна лекало виконати самостійно або за допомогою ксерокса зменшити лекало пояса до потрібної величини. .

Як зробити браслет зі шкіри?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!