Як зробити браслет Шамбала?

Як зробити браслет Шамбала?

Браслети Шамбала прикраса, здобуло популярність як серед голлівудських і вітчизняних зірок, так і серед людей, що не мають відношення до світу моди і шоу-бізнесу. Браслет Шамбала являє собою низьку намистин, обплетених, як правило, шовковим або вощеного шнура за допомогою плоских вузлів, зав’язаних за принципом квадратних вузлів макраме.

У чому ж секрет привабливості і неймовірної популярності цього простого і нехитрого на перший погляд прикраси? Думаю, вся справа в абсолютній універсальності браслетів Шамбала. Адже їх носять і жінки, і чоловіки. А вже намистини для браслета Шамбала і зовсім можуть бути найрізноманітнішими: з натурального дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння, металеві, пластикові, дерев’яні, круглі, квадратні або навіть фігурні. До того ж браслет Шамбала можна носити як звичайної біжутерії, а можна використовувати його як амулет або талісман, наділений особливими магічними властивостями.

Словом, браслети Шамбала без перебільшення можна назвати прикрасою на будь-який смак. Як і багатьом любителькам створювати прикраси handmade, одного разу і мені захотілося виготовити браслет Шамбала своїми руками.

А оскільки я не є великою прихильницею носіння браслетів, а віддаю перевагу, то вирішила сплести браслет Шамбала для сина і підготувати невеликий намистини (7 намистин з гематиту діаметром 10 мм, 2 гематитові бусинки діаметром 7 мм, 3 фігурні металеві намистини у вигляді черепа улюблена символіка діточок перехідного віку Одинарний браслет Шамбала плететься з трьох відрізків шнура. В процесі плетіння намистини нанизуються на центральний шнур і обплітаються двома крайніми шнурами. Тому щоб визначитися з необхідною кількістю шнура, вимірюю бажану довжину хвостиків, за допомогою яких браслет Шамбала затягується на руці. два відрізки шнура по 70 см (для плетіння макраме довжина бічних шнурів повинна втричі перевищувати передбачувану довжину готового виробу + припуски 6-8 см на обробку країв браслета).

З’єдную шнури для плетіння браслета Шамбала в пучок і зав’язую їх з одного боку в нетугой вузол, залишивши вільні кінці довжиною 5-6 см. Фіксую вузол затискачем. Для цієї мети не обов’язково використовувати пластиковий планшет.

Цілком підійде широкий канцелярський біндер, наприклад як той, що використовувався для. Умовно нумеруються відрізки шнура для плетіння браслета Шамбала від 1 до 3. Шнур 2 центральний. На нього будуть нанизуватися намистини.

При плетінні браслета необхідно стежити за тим, щоб шнур 2 був добре натягнутий. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Укладаю шнур 3 поверх шнура 1, а шнур 1 укладаю поверх шнура 2: 7. 8. Для більшої наочності пропоную схему плетіння квадратного плоского вузла макраме, де шнури 1, 2 і 3 позначені, відповідно, синім, оранжевим і зеленим кольорами: Отже, з принципом в’язання вузлів макраме ми з Вами розібралися, і можна продовжити плетіння чоловічого браслета Шамбала далі. Плету ще 2 плоских квадратних вузла макраме вищеописаним способом.

Далі я, як і обіцяла, буду нанизувати на центральний шнур 2 намистини. Щоб шовковий шнур без праці проходив в отвір намистини, зрізаю кінець шнура ножицями і фіксую волокна шнура клеєм. Тепер кінчик шнура НЕ БУДЕ куйовдитися і заважати нанизування намистин.

Нанизую першу велику намистину з гематиту на шнур 2. Закріплюю намистину плоским вузлом макраме. Оскільки я вирішила розташувати намистини в браслеті Шамбала близько один від одного, то виконую всього один вузол. Хоча при бажанні кількість вузлів між намистинами можна збільшити.

Нанизую наступну намистину на шнур 2 і знову закріп її плоским вузлом макраме. Продовжую плетіння браслета, чергуючи намистини і квадратні плоскі вузли.

Після того, як нанизана остання намистина, виконую 3 вузла, як і перед першою бусиною. Потім перевертаю браслет на виворітну сторону і зав’язую залишилися кінці шнурів 1 і 3 звичайним вузлом. Виконаний вузол надійно фіксую клеєм, Після чого відрізаю кінці двох бічних шнурів максимально близько до вузла. Звільняю другий кінець браслета із затиску, розв’язую стартовий вузол і закріп вільні кінці двох бічних шнурів вищеописаним способом. Застібка для браслета Шамбала плететься у вигляді ланцюжка освоєних нами раніше плоских квадратних вузлів макраме.

І для її виготовлення мені знадобиться ще один невеликий відрізок шовкового шнура довжиною 30 см. 1. Складаю кінці шнура 2 разом так, щоб вони дивилися в протилежні сторони.

2. Додатковий відрізок шнура складаю навпіл і обертаю його навколо складених кінців браслета. 3. Зав’язую вузол макраме так, щоб хвостики браслета знаходилися посередині, а кінці додаткового відрізка шнура з боків.

4. Далі плету ланцюжок з плоских квадратних вузлів макраме. По досягненні необхідної довжини застібки кінці бічних шнурів зав’язую звичайним вузлом з виворітного боку браслета, фіксую клеєм і відрізаю зайве.

Нанизую на хвостики браслета дві маленькі гематитові намистинки, відрізаю кінці шнурів до необхідної довжини. Виконую на кінцях хвостиків браслета по вузлику, кожен з яких фіксую краплею клею. Ну, що ж, мабуть, тепер можна влаштувати примірку

Чоловічий браслет Шамбала так припав до душі моєму синові, що він не розлучається з ним навіть на ніч. І це найкращий комплімент, який можна отримати від дитини-підлітка.

Як зробити браслет Шамбала?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!