Як зробити бовтанку?

Як зробити бовтанку?

Привіт, друзі! Намагаючись позбутися прищів, ми з Вами дуже часто женемося за доріг ними чудо-засобами (дуже), які обіцяють нам якщо не миттєве, то дуже і дуже швидке лікування цієї хвороби шкіри.

У 90% випадків, ми вимовляємо гірке: Не допомогло! , І знову починаємо пошук того самого чудо-засоби. А адже існують набагато більш дієві препарати, про які ми часто забуваємо. До таких препаратів можна віднести бовтанку від прищів, якої ще наші мами лікували прищі.

За всі ці роки мало що змінилося, бовтанка раніше є одним з найдієвіших препаратів у лікуванні прищів. Взагалі, бовтанка одне з моїх найулюбленіших засобів.

Улюблених не в плані запаху або ще якихось зовнішніх чинників. Улюблених в плані практичного результату. Якщо скласти своєрідний топ-3 моїх улюблених засобів на момент, коли я трохи доповнюю цю статтю (28. 09. 2013 23:29), то він виглядатиме так:

Хоча раніше, я б поставив бовтанку на 1 місце, а ськинорен на 2, але зараз моя думка така і воно дійсно близько до остаточного. Я відволікся. Бовтанку для обличчя зараз не можна просто купити в аптеці вже в приготованому вигляді (раніше такої проблеми не було). Для того, щоб випробувати бовтанку в дії, Вам необхідний рецепт лікаря, після чого бовтанку в аптеці приготують спеціально для Вас.

За приготування необхідно буде заплатити, проте вартість бовтанки невелика, зазвичай ціна становить 40-50 рублів. Люди, які не хочуть йти до (а в лікуванні прищів це те, з чого треба почати) і клянчити рецепт, намагаються приготувати її самі. Ось кілька рецептів, як зробити бовтанку від прищів в домашніх умовах

1 Найпопулярніший рецепт. Болтушка від прищів з левоміцетином. Найчастіше, дерматологи виписують саме цей рецепт.

Нам знадобляться: Левоміцетин 5 гр.

Саліцилова кислота 2% 5 мл. Борна кислота 50 мл. Медичний спирт 50 мл. (90%)

Всі ці компоненти змішати в потрібній пропорції і застосовувати бовтанку ввечері. НЕ ЧАСТІШЕ! Вранці не варто, інакше пересушите шкіру.

Наносити слід не тільки на уражені вуграми і прищами ділянки шкіри, а на весь овал обличчя, щоб запобігти появі нових прищиків. Але знову ж, не допускайте пересушування. Якщо пересушили, або запитайте у дерматолога, або скористайтеся зволожуючими засобами, або взагалі відмовтеся. Лікувати пересушену шкіру з прищами набагато складніше, ніж жирну! Перед використанням не забувайте збовтувати!

2 Ще один рецепт, який часто виписують лікарі. Щоб його приготувати нам знадобиться: Так само застосовуємо і цей рецепт бовтанки, наносимо ввечері 3 Саліцилова кислота 2% 30 мл. 80 мл.

Це основні рецепти, які виписують лікарі. Однак краще проконсультуватися у, він вам і внутрішню проблему появи прищів допоможе з’ясувати, і бовтанку не треба буде готувати самому. Дуже важливо під час лікування дотримуватися дієти. Від Так само часто читав поради, коли бовтанку радять поєднувати с. Чесно скажу, не використав, однак мені здається, що бовтанка здатна впоратися з прищами і без дьогтьового мила.

Як я і сказав, якщо брати лише зовнішні засоби, то, безумовно, бовтанка один з кращих засобів для обличчя. А я перепробував якщо не все, то багато. Тому спробувати точно варто, якщо ще цього не зробили.

Точно краще всяких клерасілов, Лореаль, гарніеріт і подібних штук. Ну і на ваш суд пару відгуків, один з яких прислала читачка, а другий знайшов в інтернеті.

Перший про бовтанку з, я не використовував, тому вирішуйте самі Оля Болтушка один з небагатьох засобів, які мені дійсно допомагають! А перепробувано і викинуто грошей було не мало. А я думала, що засіб старе, вже не допомагає.

Але факт в тому, що за останній час трохи більш сильних засобів було винайдено. Якщо попадеться хороший дерматолог і дасть хороший рецепт, це вже півсправи.

Далі потрібно не филонить і мазати щовечора, тоді результат буде відмінний. Удачі вам і вашим читачам, Роман! Одним з негативних моментів при використанні цього засобу бовтанка часто пересушує шкіру. Не думайте, що якщо у Вас злазить шкіра, то це хороший знак. Зазвичай саме навпаки прищів з’являється ще більше, так як шкіра виділяє шкірне сало, щоб хоч якось зволожити шкіру обличчя.

Наслідком цього є забиті пори, поява та поширення бактерії, яка є головним збудником прищів. Тому не потрібно втирати бовтанку дуже сильно, досить невеликого протирання шкіри. Ну а якщо все ж пересушили, потрібно використовувати будь-який зволожуючий крем, який продається в аптеці. Головне, щоб він був Некомедогенний (на упаковці має бути написано або Некомедогенний, або non-comedogenic). Наприкінці хочу зазначити, що за ефективністю лікування прищів бовтанка точно входить до п’ятірки найбільш дієвих препаратів.

Це суто моя думка, так як сайт мій. Тому не відкладаємо запис до дерматолога в довгий ящик, виписуємо рецепт бовтанки вперед, на боротьбу з прищами! Вийшло у мене вийде і у Вас! Всім вдалого лікування! Роман Бережний Ось так до речі готується перша бовтанка, тільки без саліцилової і борної кислоти.

Тільки спирт і левоміцетин. Дивимося.

Як зробити бовтанку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!