Як зробити бахрому?

Як зробити бахрому?

Бахрома це найпростіший і різноманітний спосіб декорування одягу. У магазинах можна зустріти готову бахрому-тасьму, яку можна застосовувати в декоруванні одягу, виходить досить цікаво. Бахрому дуже просто виготовити самим. Найпростіший спосіб. Наріжте пряжу на шматки завдовжки в два рази більше, ніж бахрома.

Щоб всі ниточки були рівними потрібно намотати нитки на щільний картон (лінійку, книгу), які підходять за розміром. Потім розріжте пряжу з одного боку. вийде багато ниток, однаковою довгі. беремо одну або кілька ниток, складаємо навпіл, і за допомогою гачка протягуємо серединку складених ниток через в’язане полотно. в утворену петельку простягніть кінці ниток і акуратно затягніть вузол. далі беремо ще кілька ниток і просовуємо в полотно на деякому віддаленні, виконуємо ті ж дії, які описані вище. Ось і все про техніку виконання. Вид вашої бахроми залежатиме від того скільки ниток ви берете на один пухнастик.

І від того на скільки часто, на якій відстані пушистики (не придумав як назвати одну частину бахроми) Якщо брати одну, дві нитки і протягувати їх досить часто, в кожну петлю або через одну, то виходить пухнастий край. Якщо брати більш товстий пучок ниток, і протягувати їх на невеликій відстані один від одного, то виходять невеликі кисті. Невеликі нитки бахроми можна розчесати і розпушити, вийде на зразок хутра. Або брати дуже великий пучок ниток для бахроми і будуть великі пензлики, як тут.

Нитки для бахроми можуть бути різних кольорів. Для об’ємного вузлика у бахроми можна скористатися таким прийомом протягувати кожну сторону пучка на деякій відстані, а не в одне місце. Вузлик бахроми виглядає з різних сторін не однаково! Якщо витягати нитки бахроми з вивороту на обличчя, то вузлик виходить у вигляді петельки. Якщо витягати нитки бахроми з лицьового боку на виворіт, то вузлик виходить з перетяжкою.

Як гарніше вирішувати вам. Нитки бахроми можна доповнити одним або двома рядами вузлів. Візьміть половину ниток від одного вузла про половину ниток від іншого і виконайте вузол на невеликій відстані.

А як зав’язати красивий вузол? Я просто беру дві нитки, складаю в петельку, Просовую в неї кінці ниток і затягую. А можна підглянути кілька вузлів і прийомів в макраме!

Наприклад, ось: Різану бахрому можна зробити і в середині полотна, не обов’язково по краях. А за що чіпляти нитки? Потрібно при в’язанні основного полотна, на фото лицьова гладь, зробити один ряд виворітними петлями по обличчю. Буде доріжка виворітного петель, за неї і чіпляти нитки бахроми.

Ось ще миле фото знайшла, не можу не показати. Тут напевно, просто пришиті кольорові нитки, (зав’язані вузлом, а за вузол пришити.

) Але бахромою можна і почати в’язання. Набрати петлі вже з бахромою. Таких способів набору бахромою кілька способів і виглядають вони трохи інакше. Петельна бахрома гачком. Бахрома гачком виконується за допомогою витягнутих петель.

Але часто в описах пропонують не дуже коректний спосіб її виконання. Я розповім, як зв’язати бахрому гачком, що б вона не втратила свій вигляд, що не витягнулася. Гачком по краю витягаємо довгі петлі бахроми, і закріплюємо їх, що б вони міцно тримали ту форму, яку їм задали. 1 Вводимо гачок в полотно, витягуємо першу петлю.

4 провязиваем ще одну петлю з полотна на гачку має виявитися три петлі на пальці бахрома. 6 на гачку одна петля і вив’язати нова петелька бахроми продовжувати з кроку 2. Для того щоб петлі такої бахроми були рівними, всі однаковою довгі, можна витягати петлі не за допомогою пальця а наприклад, за допомогою лінійки або картонки, палички або товстої спиці. Петельна бахрома спицями. Досвідчені майстрині, напевно, вже побачили, що я намагаюся пояснити, як вив’язувати візерунок-мех гачком і спицями. Тільки витягнуті петлі не по всьому полотну, а по краю.

1. Пров’язуємо петлю лицьовій і не скидаючи її зі спиці витягаємо петельку для бахроми. 2. пров’яжіть цю петлю ще раз (провязати можна виворітного, а можна лицьовій схрещеної, за задню стінку) 3. пров’яжіть дві петлі разом (посередині петелька бахроми) 4. повторіть з пункту 1. Можна петлі бахроми вив’язати не з кожної петлі, а через одну або дві петлі. Петельну бахрому можна зробити не тільки по краях вироби, а в будь-якому місці, де захочеш, в цьому і принадність.

Бахрому можна прикрасити намистинками, пришити по краю, або нанизати намистинки на нитку бахроми. А можна і з намистинок зробити бахрому.

Включайте фантазію і пов’язана річ буде неповторною. Бахрома на чому завгодно від поділів суконь до об’ємних сумок стала відмітною ознакою міського шику. АЛЕ все ж, якщо ви не хочете виглядати подружкою ковбоя, індіанцем, клоуном, або абажуром відчувайте міру. Крем з ефектом фотошопа! Кожен з Вас бачив різні фотографії японок, кореянок або китаянок і напевно дивувалися (а може навіть трохи заздрили) гладкості і ідеальності їхньої шкіри.

Притому, дійсно фотошопа було мінімум, адже всю його роботу взяв на себе BB Cream.

Як зробити бахрому?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!