Як зробити багет?

Як зробити багет?

багет будь-якого розміру (дерев’яний або пластиковий, забарвлений або без основи), аерозоль із золотою фарбою, акрилова фарба білого кольору, пензлик, наждачний папір, прозорий лак у вигляді спрею. 1. Для початку потрібно пожвавити золотий колір (або, якщо ти працюєш з новою рамою, надати їй основний тон). Закрий дзеркало або картину папером, а на раму розпилювачем нанеси золоту фарбу. 2. Коли золото висохне, візьми пензлик і білу фарбу.

Ні в якому разі не змочуй пензлик вона повинна бути саме сухий для досягнення потрібного ефекту. Наноси фарбу нерівномірно, нерівними штрихами, лише на деякі елементи візерунка рами. 3. Тепер за допомогою наждачного паперу состарівают раму: розтираємо надлишки білої фарби. Увага: благородний ефект потертості проявляється саме на цьому етапі роботи! 4. Щоб буквально на століття закріпити фарбу, покрій раму прозорим лаком.

Багет готовий! Уникай продуманих, занадто нарочитих штрихів. Час старить предмети непередбачуваним чином, спробуй діяти в його стилі!

Дуже важливо також не переборщити з наждачним папером постарених ділянок повинно бути. складно сказати, скільки саме, але рівно стільки, скільки потрібно. Між іншим, точно в такому ж стилі можна обробити стару віконну раму це буде просто вінтажний шедевр!.

Як зробити багет?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!