Як зробити арбалет з паперу?

Як зробити арбалет з паперу?

Що ж собою являє арбалет. Усі хлопчики в дитинстві ганяли по двору з якимсь саморобним знаряддям, яке гордо називалося Самопал, і кожен поважаючий себе хлопчина просто зобов’язаний був мати у своєму арсеналі, на рівні з рогаткою, цей нехитрий агрегат. Арбалет (самопал) це модифікований цибулю, базовою частиною якого є так зване ложе.

Як і в цибулі, в арбалеті для метання використовуються стріли. Так само є спусковий механізм, який приводить в дію випуск стріли. Існує безліч арбалетів, в яких стоїть крутий спусковий механізм.

Так як наше завдання полягає в тому, щоб зібрати його з підручних засобів, покажемо як це робиться на практиці. І так, Вашій увазі пропонується відео, в якому досить докладно і в зрозумілій формі пояснюється вся почерговість дій. В якості бойового, типу забійного знаряддя буде використаний звичайний олівець. А все, що нам знадобиться для виготовлення, це: Тетевен (звичайна щільна мотузка) скотч (клейка стрічка) щільний папір формату А4 ножиці ніж дві палички від морозива лінійка для розмітки маркер, для позначення.

Відео англомовне, однак якщо є проблеми з мовою, не варто впадати у відчай. Все зрозуміло і без звуку. Сподіваюся, у Вас все вийде. Вдалого конструювання! Всі бажаючі можуть залишати свої коментарі або пропозиції з конструювання.

Спасибі за увагу! Хеш: Теги: дитяча іграшка, своїми руками, підручні матеріали, що стріляє.

Як зробити арбалет з паперу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!