Як зробити аплікацію?

Як зробити аплікацію?

Дітки ростуть і розвиваються дуже швидко, а завдання батьків допомогти чаду в цьому. У хід йдуть різні розвиваючі ігри та заняття. Одне з таких дуже захоплюючих, корисних і цікавих занять це аплікація. А як зробити разом з малюком дитячу аплікацію? Подробиці в даній статті.

Отже, аплікація це вид дитячої творчості, який для малюків дуже корисний. Дане заняття дозволяє розвивати дрібну моторику дитини, образне мислення, логіку, творчі здібності, а також посидючість і витримку. Загалом, суцільна користь. Що знадобиться?

Отже, для виготовлення аплікації для дітей своїми руками необхідні білий папір, кольоровий папір, клей (краще клей-олівець) і ножиці. Як робити аплікації? Нижче пропонується кілька варіантів дитячих аплікацій.

Курча в яйці. Отже, потрібно вирізати півколо, зрізаний край якого обрізається в довільному порядку (це буде половина шкарлупки). Тепер вирізається курча. Він буде схожий на злегка обрізаного сніговика, тільки жовтого кольору.

Тепер потрібно вирізати очі, дзьоб і гребінець. Очі можна зробити чорними, а дзьоб і гребінець червоними. Слідом потрібно вирізати крильця курчати.

Тепер всі деталі клеяться на аркуш білого паперу. Готово. Як зробити аплікацію Метелик? Метелик.

На згорнутому навпіл аркуші кольорового паперу малюється половина метелика. Далі вирізається деталь, розвертається і наклеюється на аркуш білого паперу. Тепер можна вирізати різні візерунки для крилець з паперу іншого кольору, після чого їх слід наклеїти на метелика. Також можна намалювати на папері контури якого-небудь візерунка або тварини, потім нарізати або нарвати на шматочки кольоровий папір і вклеювати їх у контури.

Це також дуже красиво і оригінально. Взагалі, дитячі аплікації з паперу можуть бути самими різними.

Можна виготовити аплікацію для будь-якого свята і пори року, з різної паперу і навіть журналів. А можна купити набір для аплікацій або знайти зразки в інтернеті і роздрукувати їх.

Найважливіше це бажання і фантазія. І можна створити разом з дитиною цілу картину.

Як зробити аплікацію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!