Як зробити ангела?

Як зробити ангела?

Зробити ангела з паперу своїми руками не складе труднощів навіть для дворічної дитини. Зате такий сувенір, зроблений власними руками, буде приємно подарувати бабусям і дідусям. А якщо створювати саморобку ангела напередодні Різдва, то янголята можуть прикрасити ялинку і надати їй ще більш урочистий вигляд.

Існує велика різноманітність схем, за допомогою яких можна зробити ангелика з паперу. Таких ангелів робити легко, просто і швидко.

Необхідно роздрукувати схему, вирізати її і приєднати прикраси у вигляді намистинок, блискіток і т. д. Якщо дитина хоче, щоб у нього вийшов янголятко з паперу швидко і легко, то можна роздрукувати заздалегідь на кольоровому принтері заготовку, показану на малюнку нижче. Або вирізати фігури відповідного кольору з кольорового паперу. Вирізаємо два усічених конуса різного кольору плаття ангелика. Беремо бежевий аркуш паперу, малюємо на ньому по шаблону голову ангела, вирізаємо. Обводимо яскравішою маркером риси обличчя очі, ніс, губи.

З жовтого паперу вирізаємо коло з порожньою серединкою в кількості двох штук. Це буде німб. З’єднуємо два аркуші разом. Вирізаємо два прямокутники. З боку меншого ребра трикутника робимо закруглення.

Це будуть рукава. На рукавах приклеюємо долоні, попередньо вирізавши їх з паперу бежевого кольору. Робимо крила.

Створюємо дві заготовки крил, оскільки вони повинні бути двосторонніми. Приклеюємо до конусу. Якщо протягнути крізь німб ниточку, то вийде новорічну прикрасу на ялинку.

За іншою схемою можна зробити ангелика, який тримає в руках трубу. Принцип створення його такою ж, як описано вище: на одній половині малюємо шаблон, вирізаємо і розправляємо для додання обсягу.

Ангел є символом такого сімейного свята як Різдво. Тим цікавіше буде для дитини створення падлюка на різдвяну тему.

Янголята з паперу, зроблені малюком своїми руками спільно з батьком, можна використовувати як ялинкового прикраси. Виріб з паперу ангел не вимагає спеціальних навичок у дитини і виконується досить легко.

Якщо зробити кілька таких янголят і підвісити їх за мотузочку, то ними можна прикрасити люстру, підвісивши ангелів за мотузочку. Схема викрійки вальдорфської янголятка, зробленого з паперу, представлена на фото: Створення янголятка своїми руками здатне захопити не тільки дитини, але й дорослого.

А зробивши янголятка як подарунок близьким людям, малюк подарує своє тепло і любов, що передаються за допомогою його падлюка.

Як зробити ангела?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!