Як знайти загублену річ?

Як знайти загублену річ?

аждому з нас доводилося щось втрачати. Хочу вас познайомити вас з абсолютно безвідмовним способом знайти загублену річ. Я використовувала цей спосіб вже багато разів. І завжди допомагало. Испробовала вперше я його на sim-карті, яку закинув мій тоді ще маленький синочок.

Знайшла її практично відразу, під тумбочкою. Ситуація приблизно така ж як з стогом сіна. Знайти маленьку картку у великій квартирі, в якій активно орудує маленький пустун, мені здалося практично неможливо. А вийшло дуже швидко.

Чарівний спосіб, як знайти загублену річ: П рісядьте і розслабтеся. Поставте ще один стілець навпроти себе. Голову краще відключіть.

Тому що думати і згадувати як раз не треба. Можете трохи постукати кінчиками пальців по маківці, це допомагає трохи активізувати інтуїцію.

Т епер, уявіть той предмет, який вам хотілося б знайти. І помістіть його образ на сусідній стілець. Поставити запитання: Де ти знаходишся? І пересядьте на сусідній стілець.

І прислухайтеся до внутрішніх відчуттів. Не намагайтеся подумки отримати відповідь. Найголовніше спробуйте відчути сам цей предмет. Не виключено, що відповідь може прийти відразу у вигляді думки, образу і тд. Не рідко так і буває.

Якщо ні, значить і не треба. Пересідайте на свій стілець. А тепер не замислюючись шукайте. Мене відразу ж потягнуло невидимою силою саме до цієї тумбочці. З араз, щоб знайти загублену річ мені вже не доводиться навіть пересідати.

Просто, відчуваю цей предмет, йду і відразу ж знаходжу. Кожен раз сама дивуюся. Знаходжу все.

Е то вправа дуже розвиває інтуїцію. Таким чином налаштовуватися можна на що завгодно.

Наприклад, на людину, якщо хочете досягти взаєморозуміння. Про це детальніше я ще напишу статтю. вам!.

Як знайти загублену річ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!