Як знайти скарб?

Як знайти скарб?

Старі будинки це місця там, де можна напевно знайти скарб. Особливо якщо об’єктом для пошуку є покинутий будинок ще царської будівлі. Така будова можна з легкістю визначити по цвяхах. Цвяхи старовинних будинків не заводські, зроблені вручну способом ковки.

Зазвичай найбільш ймовірними місцями для знахідки монет є дверні та віконні коробки, шалівку. Такі місця досить часто можуть приховувати в собі монети. Найчастіше там знаходиться царський срібло або поодинокі старовинні монети. Крім грошових знаків зазвичай там можна зустріти різні гудзики, пір’я від ручок, квитанції та інші дрібні предмети завалах або спеціально заховані в щілини.

Так само досить частим місцем для захованих речей є стики маткових балок підлоги. Але, для того, що б їх розібрати, вам знадобитися бензопила. У таких місцях часто ховали срібні монети. Мені самому вдавалося кілька разів на таких місцях знаходити закладки з сріблом ще миколаївських часів.

Якщо ж будинок до цього часу не збереглися підлог, то земельна поверхня може бути всіяна безліччю дрібних предметів. Це пов’язано зі старовинним російським звичаєм смітити на весіллі. При цьому дрібні монети могли закочуватися за плінтус або ж провалювалися на землю крізь мостини. Для того, що б, що-то знайти на поверхні вам необхідно взяти совок і просто трохи перекопати землю приблизно на 30 сантиметрів вглиб.

Тут гарантована знахідка монет різних епох від царських монет і до радянської дрібниці. Одного разу я знайшов дрібниці повний кишеню. Однак зустрічаються ще старовинні пляшки і гудзики. У моїй практиці не було ще не одного випадку, що б я не знайшов дрібниці під підлогами. Найбільш вірогідним місцем для пошуку монет є кути будинків.

За старих часів було прийнято при споруді будинку в кути біля фундаменту закладати монети. А якщо господар будинку був заможним, то монети закладалися під кожен кут будинку.

Але, дістатися до середини кута часом буває дуже непросто. Тим більше якщо нижні колоди ще не почали процес розкладання, то докопатися буде вельми проблематично. Однак як показує практика, в більшості випадків кути присипані землею, і тому вже трухляві. Ось тут шукача очікують знахідки цікавіше.

Зазвичай при споруді закладали монети великого розміру і вийшли з обігу, і якщо ви що або знайдете, то не пошкодуєте, що проробили настільки трудомістку роботу. Призьби вдома теж можуть таїти в собі досить багато цікавих предметів.

Тільки для цього необхідно буде трохи покопати. Першим шаром зазвичай буває різний будівельне сміття у вигляді згнилого заліза, землі, соломи. Ось тут можуть знаходитися предмети солідних розмірів, такі як старовинні глиняні горщики, пляшки предмети домашнього начиння, сокири та ножі, а якщо пощастить то і зброю. Горище будинку так само має пошукову цінність, особливо якщо дах не була перекрита.

Зазвичай вона складається їх напівгнилій черепиці. Прокопати горище в кутах і навколо труби. Перевірте руками балки, на них частенько люди робили закладки. Якщо ж дах перекривалася, то шукати на ній вже точно нічого. Найголовніше, що б такий будинок не належав, ні кому в іншому випадку замість знайденого скарбу можна нажити собі проблеми з правоохоронними органами.

Відео — Стандартний виїзд на розвідку місцевості — так шукають скарби — і далеко не кожен виїзд сповнений знахідок Частина друга Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у ваших пошуках. І дійсно потрібно завжди пам’ятати одну розумну річ про те хто шукає, той завжди знайде.

Бажаю вам вдалих знахідок та успіхів у пошуку.

Як знайти скарб?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!