Як змінити світ?

Як змінити світ?

Притча про те, як змінити світ Давним-давно, в одному місті жив був цей чоловік. Жив собі і жив, поки не зрозумів в один прекрасний момент, що наш світ недосконалий.

Це нормально, думки про недосконалість світу приходять рано чи пізно в голови багатьох людей. Але наш герой був зовсім особлива людина, він вирішив змінити світ. Він вирішив зробити світ красивим, доброзичливим, хорошим і досконалим. І цей людини сказав Дайте мені сім років, і я зміню світ!.

І сім років ця людина зустрічався з керівниками держав, організовував масштабні акції по зміні світу, залучав сотні і сотні тисяч людей до духовних практик, працював всі ці роки, не покладаючи рук. Він став дуже відомим і шанованим чоловіком, але сім років пройшли. І світ: залишився колишнім.

Тоді він сказав собі Напевно, змінити весь світ дуже складно. Тому я зміню для початку свою країну, а решта країн побачать, наскільки у нас стало добре, і теж зміняться. Це займе більше часу, але це точно змінить світ.

Дайте мені 700 днів, і я зміню країну. Він прийшов до президента країни, отримав всі необхідні повноваження, адже він був шанованою і відомою людиною. Всі ці сотні днів людина працював майже цілодобово, він зустрічався з керівниками великих заводів, з лідерами політичних партій, керівниками регіонів і просто популярними акторами і відомими людьми. Але через сімсот днів його країна залишилася колишньою. Чорт забирай! сказав цей чоловік.

Якщо у мене не вийшло змінити свою країну, то я зміню хоча б своє рідне місто! Дайте мені 7 місяців, і я зміню місто! Він зустрівся за цей час з кожним жителем свого рідного міста, він цей час майже не спав, він проявив нелюдську активність, але: місто залишилося колишнім.

Тоді людина остаточно розлютився — він стільки робив для цього світу, для цієї країни, для цього міста, а вони залишилися колишніми. Тоді він вирішив змінити свою дружину. І взяв собі для цього 7 тижнів. І ви вже, напевно, знаєте результат. Його дружина залишилася колишньою.

Тоді людина вперше за ці багато років сів і подумав — може бути, можливо змінити спочатку себе? Він взяв для себе сім днів.

І через сім днів він змінився, і коли він змінився — змінилася його дружина, його місто, його країна і його світ.

Як змінити світ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!