Як згортати гру?

Як згортати гру?

Для користувачів комп’ютера, звичайна ситуація, коли працює відразу кілька програм. Прикладні програми, як правило, запускаються у віконному режимі і одна інший не заважають. Зовсім інша ситуація, коли запущенно додаток. Ігри запускаються в повноекранному режимі.

Тому виникає питання: як згорнути гру у віконний режим? Найпростіший спосіб спробувати найбільш поширені переходи у віконний режим. Це, перш за все, комбінація Ctrl + Enter.

Якщо ця комбінація не допомагає згорнути гру, то спробуйте F11, або Ctrl + F. Можливо, одна із запропонованих комбінацій допоможе змінити режим.

Можна пошукати віконний режим в налаштуваннях самої гри. Зайдіть в налаштування і перевірте, які моди у вас встановлені. Може бути за замовчуванням задано Full Screen.

Зніміть позначку і збережіть зміни. Модифікатор можна додати в рядок запуску гри.

Для цього клацніть на іконку правою кнопкою і зайдіть в пункт Властивості. У рядку об’єкт ви побачите адресу запуску гри. У самому кінці рядка додайте через пробіл window. Зберігаєте зміни і запускаєте гру. Такий модифікатор працює для Counter Strike, або Wacraft.

Для Sims працює модифікатор w. Є ігри, де використовують win. Спробуйте пошукати завдання режиму в файлі налаштувань. Шукати треба FullScreen. Щоб скасувати цю функцію призначте їй 0, а для функції Windoved призначте 1. Ви можете і не згортати гру у віконний режим. Пересуватися між працюючими програмами можна за допомогою Alt + Tab.

Якщо ви не знайшли простий спосіб згорнути гру, то можна скористатися цим способом. Тим більше, що багато ігор починають гальмувати у віконному режимі. Як це не здається дивним, але ресурсів витрачається більше на віконний режим, ніж на повноекранний. Ось так можна згорнути майже будь-яку гру у віконний режим. Зручно, коли працюючі одночасно додатки працюють у віконному режимі.

Проте ігри, в основному, запускаються в повноекранному. Щоб згорнути таку гру в зручний віконний режим, потрібно активувати цей режим в налаштуваннях.

Як згортати гру?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!