Як згорнути всі вікна?

Як згорнути всі вікна?

Майже кожен користувач Windows рано чи пізно випадково видаляє корисну кнопку Згорнути всі вікна. А раз так, то ілюстрована інструкція по її відновленню не завадить Ймовірно, всі без винятку користувачі Windows знають про існування на робочому столі Windows архіполезной кнопки «Згорнути всі вікна», дублюючої дію комбінації клавіш «Win + M».

Майже всі відомі автору користувачі рано чи пізно випадково видаляли цю кнопку. Форуми підтверджують це спостереження: питання про відновлення звичної кнопки задаються регулярно. А раз так, то ілюстрована інструкція з відновлення цього затребуваного ярлика не завадить.

Ось що потрібно зробити, щоб дистанційна кнопка «Згорнути всі вікна» з’явилася на колишньому місці. 1. Створюємо на робочому столі Windows текстовий документ і називаємо його «Згорнути всі вікна». 2. Відкриваємо створений документ в «Блокноті» ікопіруем в нього нижченаведений текст: IconFile = explorer.

exe, 3 3. Прямуємо в меню «Файл — Зберегти як». У вікні в полі типу файлу вибираємо «Всі файли», вручну дописуємо до імені файлу розширення. scf і зберігаємо документ на робочий стіл. До речі, абревіатура SCF розшифровується як Shell Command File. Це для довідки. 4. Перевіряємо: на робочому столі має перебувати два файли — текстовий «Згорнути всі вікна» і щойно збережений з новим розширенням (його можна впізнати також по специфічною іконці).

5. Видаляємо текстовий документ у кошик, а файл «Згорнути всі вікна. scf «переміщаємо в панель швидкого запуску. 6. Все. Тепер у нас є відновлена кнопка для блискавичного згортання відкритих вікон додатків в панель завдань Windows.

Ось, виявляється, як все просто.

Як згорнути всі вікна?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!