Як заробити ОК в Одноклассниках?

Як заробити ОК в Одноклассниках?

Отже давайте розберемося а власне для чого вам потрібна ця внутрісистемна валюта ОК? Для того щоб купити оцінку 5 + або подарунок, а може бути вам потрібно режим невидимки безкоштовно? Сідайте зручніше, зараз я вам все детально розповім В однокласниках можна отримати безкоштовно, тобто на халяву наступні речі: оцінка на 2 дні, на 5 днів і на тиждень, 1 подарунок або 2 подарунка, режим невидимки на 2, 5, 7 днів. Зазвичай ці речі продають за внутрішньосистемну валюту ОК, але я вам покажу, як отримати все це безкоштовно!

На сайті є додаток від самої системи, і називається воно модератор переглядаючи в ньому фотографії інших користувачів вам необхідно блокувати фотографії без людей (картинки, або пейзажі, будинки, машини). За це вам нараховують очки. (Що б знайти цей додаток просто наберіть в пошуку) Дивіться скріншот. Набравши приблизно 5000 очок (менше я б не радив т. к. ставки на аукціоні нерідко різко скачуть і буде прикро, якщо вам не вистачить для перемоги якихось 100-200 очок) відкриваєте аукціон, натиснувши справа внизу кнопку.

Відкриється ось таке вікно. Дивіться потрібний лот і робите ставки все просто! Тепер відкрию маленький секрет. Що б виграти ставку на цьому аукціоні не потрібно відразу робити ставки, цим ви тільки підійміть ціну лота. Чекайте, коли на обраному лоті не засвітиться червоним залишилося менше хвилини (для цього оновлюйте 1 раз в 5-10 секунд).

Тепер засікайте час, приблизно через 40-50 секунд після появи червоної написи робіть ставку на 1000 більше ніж поточна наберіть число у віконці і швидко натискаєте зробити ставку і все! Після вас ніхто не зможе перебити ставку, і ви виграєте лот!

Подивитися сайт Wmmail.

Як заробити ОК в Одноклассниках?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!