Як зареєструватися в контакті?

Як зареєструватися в контакті?

Для багатьох початківців користувачів інтернет є чимось новим і не зовсім зрозумілим. Думаю, основна частина нових користувачів прагне знайти старих друзів, адже цікаво дізнатися, як склалося життя у друзів дитинства, однокласників і т. д. І тут перед Вами виникає питання: як зареєструватися в соціальних мережах?

У цій статті я детально розповім і покажу в картинках, як зареєструватися В контакті. Це досить популярна соц. мережа, в якій ви швидше за все знайдете більшість своїх знайомих. Як зареєструватися в контакті. Отже, перед тим, як зареєструватися В контакті, вам необхідно ввести адресу vk.

com в адресному рядку вашого браузера. У вас завантажиться сторінка, на якій ви зробите перший крок реєстрації В контакті. Тут вам необхідно ввести ім’я та прізвище і натиснути Зареєструватися.

Після натискання цієї кнопки у вас відкриється сторінка для продовження реєстрації. Вона буде виглядати наступним чином: Тут вам запропонують вибрати школу, в якій ви вчилися. Заповніть всі як на картинці зверху, але зі своїми даними. Ви також можете пропустити цей крок і заповнити цю інформацію після реєстрації.

Про те, як це зробити, я докладніше напишу в одному з наступних уроків. Далі вам запропонують вибрати ВНЗ, в якому ви вчилися.

Тут ви також можете пропустити цей крок чи заповнити інформацію, як на картинці нижче, вписуючи свої дані: Тепер, на останньому етапі реєстрації, вам залишається вказати вашу країну проживання та номер телефону в міжнародному форматі: Після того, як ви введете ваш номер, на нього прийде смс з коротким кодом для підтвердження (це може зайняти кілька хвилин, але, якщо смс не спадає тривалий час спробуйте пройти цей пункт ще раз):

Але зазвичай смс приходить протягом пари хвилин. Натиснувши відправити код, вам запропонують вибрати пароль, який необхідно запам’ятати.

А краще записати! Якщо ж ви забудете пароль, ви зможете відновити його за інструкцією, яку я напишу в одній, з наступних статей. Придумавши надійний пароль, натискайте Увійти на сайт. Після цього перед вами відкриється ваша сторінка Вконтакте і на цьому реєстрація закінчена! Сьогодні ми детально розглянули, як зареєструватися В контакті.

Це досить простий урок і я сподіваюся, все написано доступно і у вас не виникне проблем з реєстрацією! Якщо у вас є якісь питання задавайте їх у коментарях або на сторінці Зворотного зв’язку. Підписуйтесь на нові корисні статті про соціальних мережах і не тільки!

Успіхів Вам!.

Як зареєструватися в контакті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!