Як записатися до лікарні?

Як записатися до лікарні?

Запис до лікаря-терапевта або спеціаліста вузького профілю (кардіолога, уролога, отоларинголога і т. д.) може здійснюватися безпосередньо в тому лікувальному закладі, яке ви збираєтеся відвідати. Вона здійснюється, як правило, в певний час, частіше в ранкові години, в реєстратурі поліклініки. Для того щоб отримати номерок до лікаря, вам потрібно буде пред’явити паспорт і поліс медичного страхування. Практично у всіх поліклініках існує і попередній запис, тобто на певні дату і час. Зазвичай в холі лікарні на столик викладають талончики з ім’ям лікаря та датою, взявши який, ви повинні в день доктора звернутися в реєстратуру.

Там ви повинні пред’явити всі ті ж паспорт і поліс і обміняти талончик на номерок. У деяких стоматологічних муніципальних клініках попередній запис до дантиста здійснюється шляхом вписування свого прізвища у спеціальні журнали, на кожному з яких написано ім’я лікаря. Вибравши потрібний вам день і час, ви повинні зробити відповідний запис, потім, також у день прийому, звернутися в реєстратуру з полісом і паспортом, пояснивши, що ви за попереднім записом. У приватних клініках свої, більш спрощені системи запису на до лікаря.

Як правило, туди достатньо тільки зателефонувати і попросити вас записати на вказаний вами час і дату. Хоча і в деяких безкоштовних поліклініках за наявності вільних номерків може здійснюватися такий варіант реєстрації.

Останнім часом у зв’язку з розвитком інформаційних технологій для осіб, що володіють комп’ютером і мають доступ в, став можливим ще один спосіб реєстрації через сайт того лікувального закладу, в яке ви збираєтеся (за наявності у нього свого сайту). Заповнивши спеціальну форму і вказавши свій телефон, ви можете очікувати дзвінка-підтвердження з реєстратури медустанови з точнішою коригуванням дати і часу прийому.

Як записатися до лікарні?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!