Як залучити багатство?

Як залучити багатство?

Народна мудрість знає все. На те вона і мудрість. На будь-яку життєву ситуацію або проблему у неї завжди є рада або підходяще пояснення.

Якщо уважно придивитися до народних прикмет і повір’ями, то можна і в двадцять першому столітті досягти успіхів у всіх справах! Хочете перевірити? Милості прошу Залучаємо в будинок багатство Пропоную почати з залучення багатства. Як кажуть, гроші зайвими не бувають.

І якщо чесно зароблених вже давно мало, то може бути, дотримання прийме допоможе забезпечити не тільки їх збереження, але й примноження. До грошей (будь-якої гідності) потрібно ставитися з повагою, інакше вони водитися не будуть. Так що, якщо хочете стати багатою, доведеться дещо змінити звичне ставлення до грошей і деякі, пов’язані з ними, звички. По-перше, отримавши заробітну плату, в цей день не витрачайте ні рубля.

Всі гроші повинні переночувати у вас вдома. Таким чином, вони буду краще зберігатися і залучати додатковий дохід. З цією ж метою слід класти дрібниця під скатертину і в кишені (але тільки без дірок!) Одягу, повішеного в шафу до наступного сезону. І в гаманці завжди має залишатися хоч щось, хоч десятирублевой купюра Інакше грошей не буде зовсім.

До речі, як господині гаманця бажано використовувати купюру, отриману від хорошої людини або залишилася від вигідної угоди. Вона стане для вас хорошим талісманом. А от гроші від виграшу в лотерею або в казино (а також знайдені) краще не зберігати, а витратити. З радістю і як можна швидше.

Шалені гроші щастя не приносять, особливо якщо затримуються в ваших руках. Крім того, намагайтеся не перераховувати гроші після заходу сонця це загрожує непередбаченими витратами і навіть бідністю. Але взагалі гроші рахунок люблять, так що вдень ви можете їх перераховувати цілком спокійно.

І вже точно завжди потрібно перераховувати здачу. Адже навіть дуже багаті люди ретельно стежать за тим, щоб розрахунки були вірними і не нехтують дрібницею. Дивіться, щоб ваші гроші не були рваними краще заклейте купюру прозорим скотчем. Складайте їх акуратно, відповідно до гідності.

Гроші не люблять, коли їх мнуть, запихають як і куди попало. Краще зберігайте їх в гаманці, який вибрали і купили самі. Подарований гаманець не найкраще рішення. Кажуть, гроші в ньому можуть і не водитися.

Цікаво, що серед народних прикмет з дуже давньою історією і що з’явилися порівняно недавно, набагато більше прийме-заборон, чарують втрату грошей, ніж прийме-правил, спрямованих на отримання багатства. Тому, якщо грошей у когось немає, завжди можна послатися на порушення якого-небудь одного-єдиного заборони, який так значно вплинув на фінансовий стан. Всім відомо, що якщо свистіти будинку, крихти зі столу змітати рукою, сумку ставити на підлогу, а порожні пляшки на стіл, давати в борг по вівторках і подавати милостиню з рук в руки то грошей не буде. Не можна навпроти обіднього столу вішати дзеркало все життя проїси, тобто грошей вистачатиме тільки на їжу і ні на що більше.

До речі, про борги мова особлива. Якщо вони у вас є, їх обов’язково потрібно встигнути роздати до настання Нового року, інакше весь рік будете повинні комусь, грошей буде не вистачати. Але тільки не віддавайте борг в п’ятницю це погана прикмета. Краще частіше давати в борг (якщо фінанси дозволяють), ніж займати у когось. Таким чином, ви налаштовуєте гроші на повернення до вас.

Гроші люблять марнотратів? Як це не дивно, гроші частіше водяться у тих, хто вміє з ними розлучатися легко і без жалю. Хто легко витрачає той легко отримує.

Гроші завжди повинні знаходитися в русі, працювати на свого власника. І це вже не тільки народна прикмета.

Розповім вам про результати одного ненаукового, але досить наочного експерименту. Двадцять чоловік протягом п’яти місяців ретельно вели облік отриманих і витрачених грошей. І відкладали щомісяця 10% доходу — формували заощадження на всякий випадок.

Метою експерименту було мінімізувати витрати й зібрати деяку суму грошей. Через п’ять місяців, коли підбили підсумки, з’ясувалося, що тільки один з двадцяти дійсно зумів значно заощадити і раціоналізувати свої витрати. Ще у двох все залишилося в тому ж стані, що і до експерименту, а у решти витрати, навпаки, зросли, і їм не вдалося нічого відкласти. Пояснити подібні результати можна тільки однією фразою якщо зациклюватися на грошах і бажанні їх отримати, то нічого путнього не вийде.

Тому витрачати потрібно з розумом і спокійною совістю. Адже ми, жінки, іноді любимо побалувати себе який-небудь непотрібної, але приємною покупкою. Сучасні прикмети Люди добре забезпечені, як правило, значну частину своїх грошей зберігають на рахунках в банку.

І не завжди можуть назвати точну суму власних грошей. Звідси з’явилася чудова прикмета якщо ви не знаєте точно, скільки грошей у вас на рахунку, вони обов’язково будуть залучати нові гроші.

Так це чи ні ви можете перевірити. Ще один цікавий рада зустрівся мені недавно Щоб у вас вдома велися гроші, сходіть в гості до забезпеченим знайомим чи друзям і візьміть у них листочок будь-якої рослини, який потім можна посадити у себе вдома. Саджаючи, примовляє: Розвивайся і рости, мені, такий-то, удачу принось!. Якщо рослина приживеться і почне добре рости чекайте появи великих грошей.

До речі, пам’ятаєте, як кілька десятиліть тому модно було вирощувати грошове дерево. Кажуть, воно теж гроші приваблює, якщо виростає великим, з безліччю м’ясистих листків. Але з усіх зустрінутих прийме, мені найбільше запам’яталася ось яка якщо вас зазначила пташка, це до великих грошей.

Загалом, оптимістів видно скрізь! Бажаю вам великих доходів і пов’язаних з ними приємних витрат!.

Як залучити багатство?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!