Як займатися фітнесом?

Як займатися фітнесом?

ак правильно займатися спортом і фітнесом після 40 років? Що ефективніше ударні щотижневі тренування або півгодинні заняття кожен день? Чим ви старше, тим більше часу потрібно на те, щоб підготувати організм до тренувань. Обов’язково розминайтеся перед заняттями спортом, але пам’ятайте, що розтяжка і розминка різні речі, і розтяжка холодних м’язів чревата їх розривом.

Крім того, вам потрібні не тільки силові тренування, але ще і правильна розтяжка для зміцнення суглобів і сухожиль, а також кардионагрузки для поліпшення роботи дихальної і кровоносної систем. Головне завдання знайти баланс цих активностей. Теоретична база радянського спорту залишала бажати кращого це була радше військова підготовка молодих солдатів, ніж фітнес тренування для підтримки здорового тіла. Міфи про спорт і дієтах йдуть в першу чергу від нестачі інформації.

Візьміть як мінімум кілька уроків з тренером, навіть якщо ви давно займаєтеся цим видом спорту може бути, ваші погляди на те, як правильно займатися, пора переглянути. Намагайтеся відкрито ставитися до нової інформації. Фітнес-проблеми тих, кому за 40 Бажання ударно зробити тіло проблема номер один.

Якщо ви не займалися спортом останні сім років, то не потрібно різко займатися по дві години на день, сідати на голодні дієти. Повільний шлях буде набагато ефективніше. Не підвищуйте звичайний рівень фізичної активності більш ніж на 10% за один раз.

Якщо зазвичай ви мало ходите, не потрібно намагатися пробігти 20 кілометрів. Займатися фітнесом потрібно не тільки на вихідних це потрібно робити щодня. Навіть якщо ви не отримаєте травму після ударних занять, то все ваше тіло, а не тільки м’язи і зв’язки, будуть хворіти на наступний день.

Ви будете займатися спортом все менше, і будете почувати себе все гірше і гірше після цих занять. Дослідження показують, що тільки ті, хто займається спортом або різними фізичними навантаженнями на регулярній основі, відчувають себе більш енергійними, краще сплять, а так само відчувають менше навантаження від стресів. Не займайтеся самодіагностикою: якщо у вас були (або досі є) будь-які травми або захворювання, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем щодо визначення того, які вправи вам можна робити, а які ні. Вам потрібно навчитися уважніше ставитеся до сигналів свого тіла.

Якщо щось болить або ви просто відчуваєте дискомфорт краще звернутися до лікаря, а не чекати, коли біль сама пройде. Пам’ятайте, що невелика травма може перерости в серйозну патологію. Цією статтею ми починаємо серію матеріалів про фітнес та заняттях спортом для тих, кому виповнилося 40. Задавайте питання і рекомендуйте теми, про які б вам було цікаво прочитати в коментарях нижче.

Читати далі: Використання матеріалів: Y 2010-2013 FitSeven Network. Заборонено будь-яке використання матеріалу без нашої попередньої письмової згоди.

Ілюстрація використовується за угодою з фотобанком Shutterstock.

Як займатися фітнесом?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!