Як з картки покласти гроші на телефон?

Як з картки покласти гроші на телефон?

Для цього достатньо відправити одне SMS-повідомлення і з карти Ощадбанку буде списана необхідна сума і спрямована на рахунок мобільного. Західно-Уральський банк Ощадбанку Росії повідомляє про нову можливість оперативно оплатити послуги операторів мобільного зв’язку. Тепер для оплати телефонів друзів і рідних, не обов’язково оформляти шаблони і реєструвати ці номери в Мобільному банку. Досить відправити на номер 900 SMS-повідомлення наступного формату: Tel номер сума, де де

Tel параметр оплати мобільного зв’язку, номер десятизначний номер мобільного телефону, сума сума платежу в рублях. Повідомлення буде виглядати так: Tel 9037654321 200. При цьому, залежно від оператора номер 900 може бути наступним: +7-926-2000-900, +7-916-572-3-900. Крім того, в цілях безпеки на операції оплати мобільних телефонів, які не підключені до послуги Мобільний банк або не зареєстровані в шаблонах послуги Мобільний банк встановлені ліміти.

Не більше 300 рублів ліміт на здійснення однієї операції платежу, і не більше 1000 рублів добовий ліміт платежу на довільні номери мобільних телефонів У відповідь Сбербанк направить SMS-повідомлення, що містить реквізити та код операції. Необхідно перевірити правильність зазначених даних і переслати в незмінному вигляді на номер 900.

Сбербанк обращет увагу, що у разі підключення декількох банківських карт до послуги Мобільний банк кошти будуть списані з будь-якої з карт, на якій достатньо коштів для оплати, в тому числі і кредитної. Для переказу коштів з конкретною карти необхідно додатково вказати в тексті SMS-повідомлення останні 4 цифри номера карти: Tel номер сума останні 4 цифри номера карти.

Як з картки покласти гроші на телефон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!