Як включити передню панель?

Як включити передню панель?

Всім привіт, нова тема буде присвячена залозу, а саме збірці. Сильно дискусію розводити не буду, т. к. в зборі немає нічого складного, а от про підключення передньої панелі ми поговоримо. Коли я тільки починав збирати комп’ютери, то я на цій панелі і зупинявся. Начебто все зрозуміло що куди, а от з панеллю не завжди Тільки зібравши кілька комп’ютерів зрозумів основний принцип.

1. Верхні два роз’єми для лампочки стану харчування (LED). Зліва завжди плюс справа мінус. Буває таке що контакту 3, а шнур на вашому корпусі розрахований всього на два роз’єми, тоді необхідно витягнути їх і вставити або в якийсь старий шнур або, без ізоляції, але це не зовсім безпечно. Витягати потрібно от так:

Піддягаємо пластмасу і тягнемо за провід. Роз’єм витягнув і можна буде одягнути на нове місце. Але це тільки для тих у кого стандартні роз’єми не підходять! 2. Трохи правіше йде Speaker це пищалка, яка повідомляє нам помилки при завантаженні, або якщо не встановлені драйвера він теж буде пищати.

Його можна взагалі не ставити. Але якщо звичніше з ним, справа ваша. Ставимо написом до себе. Запам’ятайте!

Якщо не знаєте як підключати роз’єм, то ставте завжди до себе назвою! 3. Тепер йдемо вниз. Внизу стан жорсткого диска (HDD LED), зазвичай це червона лампочка спереду. Підключаємо теж до себе назвою.

4. Потім кнопка включення комп’ютера (Power SW), може називатися і по іншому. Ставимо так само.

5. І кнопка перезавантаження (Reset). Для перезавантаження комп’ютера, якщо є. Якщо ні не підключаємо. Найголовніше підключити кнопку power, без решти комп’ютер може працювати.

Комп’ютер звичайно може і без power працювати, але для цього доведеться щоразу замикати контакти на материнській платі) Має вийти приблизно ось так: Ось так має виглядати в остаточному підсумку Іноді power знаходиться де speaker.

А так же в інструкції для материнської плати добре описано як підключити передню панель на материнській платі. Сподобалося? Розкажіть друзям в.

Як включити передню панель?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!