Як вивести камені з нирок?

Як вивести камені з нирок?

Не чекайте, поки сформується в камені. Якщо після здачі аналізу з лабораторії надійшов тривожний сигнал про наявність у сечі піску, спробуйте поєднати приємне з корисним. Якщо стан шлунка в нормі, то багаторазове щоденне чаювання з лимоном вирішить проблему за кілька днів.

Кисла сечогінна середу виведе з нирок дрібний пісок, і через тиждень ви знову можете здати аналізи. Але якщо пісок вже почав пресуватиметься в камені, то щоб пісок і каміння з нирок вивести, треба настойку з рівних частин меду, горілки, соку редьки і соку буряка приготувати. Перемішати все і в тепле місце поставити на 3 дні. Цю суміш необхідно періодично струшувати, а перед прийомом одну столову ложку настоянки в склянці окропу розвести. На один курс лікування один літр такого ліки потрібно.

У народній медицині це найдієвіший спосіб виведення каменів з нирок. Періодично збовтувати, особливо перед прийомом. Отже, 1 столову ложку настоянки розвести в одній склянці окропу, гарненько розмішати, трохи охолодити і випити за 30 хвилин до їжі. І цю процедуру повторювати 3 рази на день.

Після закінчення курсу лікування здайте аналізи сечі. Протягом прийому зілля камені в нирках дробляться на дрібний пісок, який і виходить разом з сил. Якщо аналіз показав наявність піску в сечі, це означає, що камені ще повністю не розформовані, і вам необхідно розпочати другий курс лікування подібним же чином.

Не припиняйте лікування до тих пір, поки з нирок не вийде весь пісок!.

Як вивести камені з нирок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!