Як виправити помилки Windows?

Як виправити помилки Windows?

Реєстр Windows — це група файлів даних в операційній системі Windows, яка містить необхідну інформацію для запуску Windows. Реєстр Windows відповідає за функціонування всіх програм, призначених для користувача інтерфейсів і послуг, що надаються операційною системою Windows. При установці нової програми на комп’ютері користувача, інсталятор Windows поміщає дані до реєстру Windows.

Якщо ці файли даних будуть втрачені з реєстру, зіпсовані, змінені вірусами, комп’ютер може не працювати належним чином, або це призведе до зниження продуктивності. Використовуючи програмне забезпечення, відоме як Registry Cleaner, користувач може відновити реєстр Windows і підвищити продуктивність свого комп’ютера. Window Registry Repair — це безкоштовна програма для чищення реєстру, яка дозволяє виправляти реєстр Windows шляхом видалення недійсних записів реєстру, видалення копій файлів реєстру, і додаванням відсутніх файлів реєстру.

Window Registry Repair також зберігає поточні налаштування користувача реєстру перед внесенням змін до реєстру Windows, так, що користувач може відновити свій комп’ютер, якщо що-небудь піде не так. CCleaner, від iriform, є вільною і дуже популярною Registry Cleaner, яка здатна збільшити швидкість і продуктивність комп’ютера, видаляючи непотрібні файли з реєстру Windows. CCleaner, також як безкоштовні Window Registry Repair і більшість інших очисників реєстру, здатна відновити відсутні файли реєстру і ті, що були пошкоджені вірусами. CCleaner також може видаляти історію браузера користувача, тимчасові файли Інтернету або особисту інформацію, які були збережені на комп’ютері при відвідуванні веб-сайтів. Advanced System Care є, можливо, найбільш передовою програмою для чищення реєстру і доступна абсолютно безкоштовно.

Advanced System Care також здатна до дефрагментації комп’ютера користувача, може видалити особисту інформацію з браузера користувача, а також включає в себе всеосяжне антивірусне програмне забезпечення, швидко скануючий і находящее практично будь-який вірус на комп’ютері користувача. Advanced System Care також включає в режимі реального часу антивірусний захист, яка запобігає шкідливі програми.

Завантажити програми можна на сайті софта. рф.

Як виправити помилки Windows?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!