Як виглядають статеві губи?

Як виглядають статеві губи?

Більшість жінок звертають багато уваги на красу свого тіла: величину грудей, форму обличчя, довжину ніг. Інтерес до цих частин тіла вважається досить традиційним і нікого не бентежить.

А чи багато хто з нас замислюється про те, як і наскільки естетично виглядають їхні статеві губи? Про красу своїх зовнішніх статевих органів ми хвилюємося зазвичай у зв’язку з чоловіком. Як він оцінить їх? Чи не подумає чи, що у нас там не все гаразд?

Про те, що у нас гарне обличчя і хороша фігура, ми всі і так знаємо, а от як справи з зовнішніми геніталіями? Безліч жінок, соромиться показати їх чоловіку. І причиною цих жіночих комплексів може бути вада, якого ніхто ніколи не побачить, але його існування здатне повністю зіпсувати особисте життя. Що вас бентежить? Зовнішній вигляд моїх геніталій — занадто великі малі губи.

Статеві губи в’ялі і надмірно великі. Вікова деформація великих статевих губ. Деформація статевих губ після пологів. Не влаштовує, як виглядають малі статеві губи, їх колір.

Великі і несиметричні малі статеві губи. З медичної точки зору, малі статеві губи являють собою дві тонкі шкірні складки, розташовані в поздовжньому напрямку досередини від великих статевих губ.

Вони такого ж кольору, як і внутрішня поверхня великих статевих губ. Своїми зовнішніми краями малі статеві губи іноді виступають із статевої щілини. Кожна жінка — індивідуальність, і кожна красива по-своєму. І незважаючи на те, що загальноприйнятої норми розмірів і форми малих статевих губ не існує, більшість дівчат і жінок все ж краще, щоб вони не надто сильно виступали за великих, іншими словами не виглядали зморщеними, відвислими, особливо при погляді ззаду. Немає певного еталону, стандарту, якому необхідно відповідати, щоб бути сексуально привабливою.

Тому, якщо ви не відчуваєте фізичного чи психологічного дискомфорту, пов’язаного із зовнішнім виглядом ваших статевих губ, не варто робити пластику статевих губ лише для того, щоб догодити партнеру або змінити його ставлення до себе! НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ СТАТЕВІ ГУБИ? Приходьте на консультацію до фахівця з по інтимної хірургії нашої клініки, обговоріть хвилюючу Вас проблему, дізнайтеся найбільш оптимальний спосіб її вирішення, уточніть деталі майбутньої операції і. Наші можливості та великий досвід операцій з інтимної пластиці статевих губ допоможуть у вирішенні Ваших делікатних труднощів. Результатом буде початок нового етапу в особистому житті, позбавленого комплексів, обмежень і розчарувань! статеві губи?

Призначте зручну для Вас дату процедури. фото до і після операції на DVD!.

Як виглядають статеві губи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!