Як виглядають Айфони (iPhone)?

Як виглядають Айфони (iPhone)?

З’явилися нові відомості про те, як виглядатиме новий Apple iPhone 5S (Епл Айфон 5 С) Смартфон Apple iPhone 5S отримає нову камеру, процесор і кнопку Home. Нещодавно на японському Інтернет-блозі Macotakara з’явилася деяка цікава інформація про те, якою буде виглядати новинка. Треба відзначити, що тут періодично спливає правдива інформація про нові продукти компанії Apple. Отже, перша новина стосується камери.

У корпус новинки буде вбудовуватися 8-ми мегапіксельна камера. Але її апертура зросте до F2. 0. Такі ж параметри камери вже є у HTC One. Дані характеристики дозволять користувачеві проводити більш якісні знімки при поганому освітленні.

Для зйомки на Епл Айфон 5 С при штучному освітленні використовуватиметься спеціальна спалах з жовтим фільтром. Вона допоможе домогтися правильного балансу білого кольору. Також стало відомо наступне. Смартфон Apple iPhone 5S отримає новий чіп А7.

Правда раніше була інформація, що новинка повинна отримає той же процесор, що і у Apple iPhone 5, але тільки з більш високою тактовою частотою. Корпус смартфона буде мати три варіанти забарвлення біло-сріблястий, чорний і колір шампанського. Також зміни піддасться кнопка Home. Тут буде забиратися звична всім кнопка у формі прямокутника.

Замість цього з’явиться позначення сканера відбитка пальця. Новий Apple iPhone 5 PSP є однією з найбільш очікуваних новинок року. Нещодавно в пресі з’явилися перші подробиці майбутнього девайса. В даний час

Apple iWatch є однією з новітніх розробок світового лідера мобільних пристроїв. Апарат являє собою Смарт Воч розумні годинник. Вважається, що саме ці

Купити новий смартфон Apple iPhone 5S (Епл Айфон 5 С) можна буде вже зовсім скоро. У мережі з’явилася чергова порція домислів. Надійшла інформація від компанії Wonderful Saigon Electrics, розташована в провінції Біньзионг.

Вона є постачальником камер для iPhone. Дані стосуються камери, вбудованої

Джерело.

Як виглядають Айфони (iPhone)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!