Як виглядає пробка у вагітних?

Як виглядає пробка у вагітних?

З наближенням передбачуваної дати пологів майбутня мама все уважніше прислухається до свого організму, намагаючись не пропустити жодних відбуваються з ним змін. Якийсь страх і занепокоєння притаманні первісток жінок: як знати, що пологи вже не за горами?

Як не пропустити їх початку? Серед вервечки постають питань всіх вагітних цікавить, як виглядає слизова пробка перед пологами і коли вона відходить? це утворення слизу, закупорють вхід в. Вона необхідна для захисту плода від загроз зовнішнього світу (попадання в матку патогенних мікроорганізмів і розвитку там інфекції) слизова пробка утворюється в самому початку вагітності і відходить незадовго до початку пологів. Як же знати, що це саме вона? Це пробка сформована з прозорого слизу біло-жовтого кольору.

Тобто освіта досить щільне, жінки порівнюють його з силіконом, соплями, желе. У момент відходження капіляри шийки матки внаслідок почався розкриття можуть лопатися, тому слизова пробка нерідко забарвлена в рожевий, червоний або коричневий колір (найчастіше, це просто прожилки крові в слизовому згустку).

У всіх слизова пробка перед пологами виглядає по-різному. Вона може бути чистою білою або жовтою без усіляких домішок крові, рівномірно фарбуватися в бежевий або рожевий колір або містити тільки червоні або коричневі прожилки. Загальне одне: це неодмінно повинен бути згусток слизу, а не вода і не дай боже кров. Буває, що слизова пробка відходить разом з навколоплідними водами, тоді її легко не помітити.

Але якщо починає кровить (ідуть кров’янисті виділення з піхви), негайно їдьте в лікарню до відходженню пробки це не має відношення. Слизова пробка за об’ємом складає близько 2 столових ложок.

Але вона може вийти не вся відразу або не повністю. Найчастіше пробка виходить частинами протягом якогось періоду часу, рідше вся відразу великим щільним згустком (тоді її неможливо сплутати з чимось іншим). Буває, що не виходить зовсім або це відбувається вже в пологах так що жінка може і не спостерігати відходження пробки.

Загалом, якщо вже з’явилися, а слизова пробка ще не оговталася нічого страшного. Відходження слизової пробки свідчить про те, що шийка матки починає відкриватися, готуючись до пологів. З цього моменту до народження малюка може пройти від декількох годин до декількох днів і навіть тижнів. Будьте готові до того, що пологи можуть початися в будь-який момент, але не переживайте, якщо цього не відбулося завтра ж у різних жінок з моменту відходження пробки до пологів, як ми говорили, проходить різний час і це не є ознакою того, що ви вже народжуєте.

Найчастіше слизова пробка відходить вранці: жінка виявляє на білизну слизовий згусток. З цього моменту слід проявити підвищену обережність і передбачливість.

Майте на увазі, що шлях до плоду відкривається, а значить, зростає ризик його інфікування. Після відходження слизової пробки не можна приймати ванну, купатися в басейнах або водоймах. В іншому нічого спеціального робити не потрібно. Насолоджуйтесь останніми днями вагітності і не їдьте далеко від дому пологи вже близько!

Спеціально для beremennost. немає.

Як виглядає пробка у вагітних?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!