Як виглядає бородавка?

Як виглядає бородавка?

26 вересня 2013 Бородавки Багатьом людям бородавки здаються якоїсь маленької неприємністю. Бородавки присутні у більшої частини людей, і я не виняток, вселяють самі собі ті, хто знайшов на тілі бородавку. Звичайно, бородавки утворюються у більшої частини людей, але 1-їм вистачить одноразово прибрати бородавку лазером, і вона зникне, а інші протягом багатьох років страждають від цієї невеликої, здавалося б, проблеми. Якщо поглянути на фото, на те, як виглядають бородавки, то можна зрозуміти, що є різні різновиди цих наростів.

Викликають їх різні види вірусу папіломи людини, через це зовнішній вигляд бородавок, їх розташування і форма істотно розрізняються. Наприклад, плоска бородавка в районі нігтьової пластинки мало схожа на ниткоподібну папиллому або вікові бородавки. Останні, до слова сказати, в цілому взагалі не є бородавками, тому що їх викликають не віруси, а вікові зміни в організмі людини.

Як бачите, термін бородавка досить широкий, і для кожного окремого пацієнта ця хвороба має свої, специфічні риси. Хтось справді може звільнитися від хвороби, тільки один раз відвідавши спеціалізовану клініку, де проводять видалення бородавок, а у інших пацієнтів виникає багато труднощів.

Чому все настільки несправедливо? запитаєте ви. Справа тут полягає не лише в тому, що окремі форми виліковуються важче (наприклад, великі бородавки, бородавки на ногах і т. д.). Усе пов’язано з особливостями імунітету пацієнта. Чим краще імунна система пацієнта бореться з вірусом, тим швидше виліковується бородавка, і тим нижче ризик виникнення нової бородавки та її поширення.

У осіб з хорошою імунною системою бородавки дуже легко піддаються лікуванню, а, якщо у людини є проблеми з імунною системою, то висічення бородавок починає бути справжнім випробуванням. Важливу роль в успішній терапії виконують вибрані людиною способи видалення бородавок. Наприклад, якщо хворий негайно звертається в гарну лікарню, де йому проводять видалення бородавки современнейшимі способами, ведуть діагностику новоутворення, і видають рекомендації щодо запобігання появи бородавок, тоді є всі шанси стати вільним від бородавок на довгий час. Якщо ж пацієнт взагалі не займається лікуванням бородавок, або ж вдається до народних методиками, дієвість яких досить мала, то природно, що бородавка не тільки не зникне, але і продовжить збільшуватися, а іноді утворюються різні ускладнення, наприклад, бородавка починає нагноюватися, або в районі висічення зберігається рубець або слід від опіку.

Олена Малишева розповідає про бородавках в ТВ-передачі Жити здорово!.

Як виглядає бородавка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!