Як відправити прохання передзвонити?

Як відправити прохання передзвонити?

Приємно, якщо є можливість завжди і за будь-яких обставин вчинити мобільний дзвінок. При цьому мова зовсім не йде про тих ситуаціях, коли просто хочеться поговорити трохи з приятелями. Адже є багато і більш важливих приводів, коли від досконалого телефонного дзвінка залежать дійсно важливі речі. Наприклад, питання здоров’я або фінансів. Або навіть просто, коли вам потрібно попросити друга зустріти вас у метро з парасолькою, адже почалася сильна злива.

У таких ситуаціях зовсім немає ні часу, ні готовності чекати, коли ж потрібна людина здогадається зателефонувати сам. Набагато кращим варіантом буде попросити його про такий дзвінку.

У різних операторів Росії передбачена подібна послуга. Називається вона — «Подзвони мені» і полягає в тому, що у вас є безкоштовна можливість відіслати текстове повідомлення на телефонний номер будь-якого з мобільних операторів Росії. Зміст всіх подібних текстових повідомлення приблизно однакове — в них прохання передзвонити вам. Єдине, що вам при всьому цьому потрібно, — це визначитися, як саме дана послуга реалізована у вашого мобільного оператора.

Наприклад, у вас Мегафон — як попросити передзвонити? Насправді все більш ніж просто. Ви просто набираєте на своєму телефоні * 144 #, після чого вводьте номер потрібного вам абонента, який і повинен буде вам передзвонити і, нарешті, #. Як приклад наведу таку комбінацію: * 144 # 9221234567 # В результаті таких маніпуляцій ваш друг, з яким вам обов’язково потрібно зателефонувати, отримує від вас текстове повідомлення з проханням передзвонити вам. Ви ж, у свою чергу, також отримуєте повідомлення, яке підтверджує, що відповідний запит дійсно був відправлений.

Як бачите, зателефонувати з потрібним для вас людиною, цілком можливо. І для цього вам зовсім не потрібні гроші на рахунку. Єдине, що можна додати, — це те, що надзвичайно приємно, коли оператори стільникового зв’язку продумують такі дрібниці, які потім здатні значно полегшити життя їх абонентам.

Якщо Ви знаєте інші способи відправити смс з проханням передзвонити вам, будь ласка, залишайте свої коментарі.

Як відправити прохання передзвонити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!