Як відновити паспорт?

Як відновити паспорт?

1. Для початку отримаєте довідку про те, що паспорт втрачено і не знайдений. Наприклад, якщо паспорт втрачено в метро, таку довідку можна отримати в ГУВС Москви за адресою Ленінградський проспект, д. 62.

2. Далі збираємо документи для заяви на видачу нового паспорта: чотири фотографії (3, 5 × 4, 5 см) та квитанцію про сплату держмита. Держмито за видачу паспорта громадянина РФ замість втраченого або що прийшов в непридатність становить 500 рублів, реквізити на оплату вам підкажуть в будь-якому паспортному столі, або квитанцію на оплату можна знайти на сайті 3. Після цього йдемо у відділення ФМС з отриманими документами довідкою і квитанцією. Від вас буде потрібно вказати адресу постійної реєстрації і заповнити форму 1 (ПІБ, дата народження та інша анкетна інформація).

Після цього ви віддаєте квитанцію про сплату держмита, і процес відновлення паспорта буде розпочато. Важливо!

Відділення ФМС не має права відмовити вам у відновленні паспорта, співробітники зобов’язані прийняти вашу заяву. Якщо таке відбувається, телефонуйте по гарячій лінії УФМС Росії і пояснюйте ситуацію. Новий паспорт замість загубленого видається протягом двох місяців з дня прийому необхідних документів.

У ньому не буде штампів про прописку і реєстрацію їх потрібно буде проставляти окремо.

Як відновити паспорт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!