Як відкрити нічний клуб?

Як відкрити нічний клуб?

Бізнес-план нічного клубу — приклад, як відкрити нічний клуб, скільки коштує відкриття Як відкрити нічний клуб? Клубна культура все більше проникає в наше життя.

У столиці налічується півсотні різних нічних клубів, однак найбільш популярні і успішні лише 10-12 закладів. Чи варто вкладатися у відкриття нічного клубу? Наскільки це виправдано? Обговоримо бізнес-план нічного клубу, приклад, як відкрити нічний клуб і скільки це може коштувати. Концепція Оригінальна концепція майбутнього клубу — це майже 80% успіху.

Більшість відвідувачів вже пересичені послугами нічних розважальних закладів, тому потрібно придумати щось нетривіальне і незвідане публіці. Найкраще, якщо клуб буде розрахований на середній клас молодого населення. Робити ставку на «золоту молодь» занадто ризиковано — витрати на відкриття клубу високі. Вирішіть, перед тим як відкрити нічний клуб — чи буде функціонувати на вході фейс-контроль, або це буде клуб «для всіх».

Характеристика послуг Крім послуг бару, клуб повинен пропонувати широку розважальну програму. Це не тільки танцпол, але і різні виступи музикантів, світлове шоу, танцювальні шоу — go-go або стриптиз, тематичні вечірки. Щоб залишатися цікавими для молоді, список послуг повинен постійно поповнюватися новинками. Приміщення Приміщення для клубу повинне бути великим — від 300 кв. метрів. Розташовувати майбутній клуб найкраще в центральних районах містах, де вночі вирує життя.

Бажана близькість клубу до навчальних закладів, торговим центрам, ресторанам і кафе. Таке сусідство не випадково. Активна молодь за одну ніч може відвідати відразу кілька клубів, кафе і ресторанів. Через велику площу сума орендної плати буде дуже високою — до півмільйона рублів на місяць. Можна здешевити цей пункт бізнес-плану та ризикнути відкрити клуб на околиці міста.

Але район повинен бути благополучним і позитивно асоціюватися у свідомості молоді. В іншому випадку, і публіка в клубі буде з нижчих верств населення. Ще один спосіб здешевити оренду — зняти підвальне або напівпідвальне приміщення. Відразу перевірте, чи відповідає приміщення нормам СНиП, інакше отримати дозвіл на відкриття клубу від держпожнагляду буде неможливо. Ремонт великого приміщення може зажадати сотні тисяч і навіть мільйони рублів.

Швидше за все, заощадити на цьому не вдасться, адже інтер’єр клубу безпосередньо впливає на його імідж. Виробнича частина Виробнича частина також потребують великих вкладень.

Бізнес-план нічного клубу з розрахунками повинен передбачати не тільки кухонне, холодильне та барне обладнання, а й музичну та світлову техніку. До вартості техніки потрібно додати вартість складної установки. Залежно від розмірів клубу і вибраного обладнання цей пункт бізнес-плану обійдеться від 500 тисяч рублів до декількох мільйонів.

На перший час буде потрібно мінімум продуктів, але алкоголь потрібно закупити у великому обсязі. Посуд краще взяти недорогу, зазвичай відвідувачі в напівтемному клубі не звертають уваги на келихи або тарілки. Колектив клубу може варіюватися від 50 до 70 осіб. Це і офіціанти, працівники кухні, керуючі, ді-джеї, танцюристи, прибиральники.

Складно сказати про зарплату кожного співробітника, але загальна місячна зарплата буде значною. Скільки коштує відкрити нічний клуб? Відкриття не може коштувати дешевше 6-8 мільйонів. Верхньої планки тут немає — все залежить від побажань власника. Як правило, на відкриття нічного клубу вирішуються тільки досвідчені бізнесмени, які мають успішний досвід у ресторанному бізнесі.

Якщо у вас немає досвіду, можливо, слід задуматися про відкриття менш витратного закладу — наприклад,. Непогано також починати з чогось менш конкурентного — наприклад,. Сфера нічних клубів важкопрогнозована, тому багато інвесторів неохоче вкладають гроші в подібний бізнес.

Як відкрити нічний клуб?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!