Як відключити послугу: Скрізь як вдома?

Як відключити послугу: Скрізь як вдома?

Часто абоненту потрібно виїхати в інше місто або в інший регіон. Крім цього часто потрібно здійснювати міжміські виклики. Саме враховуючи все це, компанія і створила для своїх абонентів опцію МТС Скрізь як вдома. Досить зручне і вигідну пропозицію.

Тепер абонент приймає міжміські дзвінки вхідні, абсолютно безкоштовно. А от всередині мережі у роумінгу дзвінки також не надто дорого обійдуться.

До того ж дзвонити міжмісто тепер також недорого. Так які ж плюси отримує абонент, підключивши дану опцію, і чого від нього для цього буде потрібно.

Отже, здійснюючи поїздку по Росії можна здійснювати вихідні виклики за ціною три рубля за хвилину. І при цьому ціна фіксована і не відрізняється від того на якого оператора буде здійснено дзвінок.

Крім цього всі вхідні дзвінки приймаються абсолютно безкоштовно в мережі МТС. Домашній регіон дає право здійснювати вихідний виклик міжміський виклик також по три рубля за хвилину. Для підключення опції необхідно заплатити тридцять рублів за саме підключення. Після цього раз на добу з рахунку абонента буде зніматися п’ять рублів.

Така встановлена абонентська плата, яку варто заплатити за право користуватися всіма плюсами опції. Підключити дану опцію можна за допомогою оператора. Однак є більш простий спосіб підключення. З мобільного телефону потрібно набрати * 111 * 3333 # і клавіша виклику.

Можна просто відправити текстове повідомлення, в якому написано 3333 на короткий номер 111 і тоді прийде повідомлення про те, що послуга підключена. Якщо ж потрібно відключити опцію МТС Скрізь як вдома, то на номер 111 відправляється повідомлення містить 33330.

Так само для підключення послуги можна скористатися інтернет помічником. Підключити послугу можуть практично всі абоненти, не дивлячись на те, в якому місті вони знаходяться. І практично всі тарифні плани дозволяють це зробити. Правда у тарифів бізнес без кордонів і бізнес без кордонів корпоративний такої можливості, скористатися послугою, немає.

Це, мабуть, єдині винятки. Таким чином, не важко економити на витратах з стільникового зв’язку. Часом це може зіграти чималу роль. Якщо виникають якісь питання, які пов’язані з даною послугою, то завжди можна звернутися до оператора, який зможе відповісти на всі питання. Якщо ж цього мало, то можна звернутися в офіс МТС і тут фахівці зможуть докладніше вам все пояснити.

Це вже як кому зручніше. Найпопулярніші телефони гарячих ліній!.

Як відключити послугу: Скрізь як вдома?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!