Як відключити перевірку автентичності Windows?

Як відключити перевірку автентичності Windows?

Якщо в числі інших оновлень з сайту Дяді Білла Вам поталанило завантажити і встановити оновлення KB905474 (Windows Genuine Advantage Notification), відтепер при кожному завантаженні операційної системи ви можете милуватися (зрозуміло, якщо ви юзаєте не зовсім ліцензійну ОС, а точніше, зовсім неліцензійну) в правому нижньому кутку екрану красивою табличкою Можливо ви придбали підроблену копію програмного забезпечення. Дана копія Windows не пройшла перевірку автентичності. Щоб продовжити запуск ОС, в діалоговому вікні Дана копія Windows не пройшла перевірку справжності і проблема не дозволена. Дана копія

Windows не володіє правами на отримання повного спектру оновлень і підтримки корпорації Майкрософт. Щоб захистити свою копію Windows, натисніть кнопку Дозволити потрібно натиснути кнопку Дозволити (і так кожен раз!). Ну що, дообновлялісь?! Ось вам наслідки бездумного скачування і установки оновлень!

Але не все втрачено, можна повернути, так би мовити колишню цноту вашої Винда (заодно і уникнути відповідальність microsoft). За відображення (активацію) цієї диво-таблички з повідомленням про те, що

Windows не пройшов перевірку на справжність відповідають два файли: WgaTray. exe (329 КБ) і WgaLogon. dll (231 КБ). Обидва розташовані в серці Windows XPC: \ WINDOWS \ system32 \ WgaTray.

exe постійно висить в пам’яті, і, якщо його відключати через Диспетчер завдань, він запускається наново. Є кілька методів вирішення цієї проблеми (в тому числі перейменування / видалення WgaTray. Exe і WgaLogon. Dll, а також установка всіляких патчів), але найпростіший це злегка подредактировать Реєстр Windows.

Для цього потрібно запустити Редактор реєстру: Пуск OK. Запуститься Редактор реєстру, в якому потрібно знайти і видалити розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ Notify \ WgaLogon Увага! Будьте обережні при маніпуляціях з Реєстром! Якщо ви є труднощі з ручним редагуванням Реєстру (або вам просто ніколи / лінь розбиратися з цим), скачайте і розархівуйте файл, клацніть файл wga. reg одиночним (або подвійним залежно від налаштувань вашої операційної системи) клацанням.

З’явиться діалогове вікно Редактора реєстру Ви дійсно хочете додати інформацію з wga. reg до реєстру? натисніть Так. З’явиться діалогове вікно Редактора реєстру з повідомленням, що дані з файлу wga. reg були успішно внесені до реєстру натисніть OK. Після перезавантаження операційної системи повідомлення про виявленої неліцензіонності версії Windows та не потривожить більше вашу чисту, незаплямовану піратством совість! Примітка Windows XPGenuine Advantage Validation C: \ WINDOWS \ system32 \ LegitCheckControl. dll (1, 41

МБ Повідомлення про результати перевірки автентичності C: \ WINDOWS \ system32 \ WgaLogon. dll (231 КБ Сповіщення про перевірку справжності Windows C: \ WINDOWS \ system32 \ WgaTray. exe (329 КБ). При цьому в системному кеші DLL C: \ WINDOWS \ system32 \ DllCache \ WgaLogon C: \ WINDOWS \ system32 \ DllCache \ WgaTray Хоча вищевказаного редагування Реєстру цілком достатньо для усунення повідомлення про підробку копії (як в PSP 3, так і PSP 2), після перезавантаження ПК краще видалити і ці файли.

Так само переважніше буде відключити оновлення про KB905474 (понел Пуск, близько годинок жовтий значек. Якщо у вас щось не вийшло, що можна использвать цей алгоритм дій: CTRL + ALT + DEL знайти wgatray.

exe і завершити цей процес У результатах пошуку знайти WGATray. Settings і відкрити блокнотом (notepad)

Напоминалки в треї больше нету. Залишилося попередження у вікні завантаження Убиваем два ключа, які починаються: NoRemove Панель управління — Установка й видалення програм (Control anel — Add or Remove Programs).

Поставити галку Показати оновлення (Show updates) Пішло. Закриваємо вікна з Панель управління та Установка і видалення програм

Перезавантажуємося немає нічого. Завантажуємося немає ніякого таймера! САМЕ ГОЛОВНЕ! WGA захоче завантажити та проісталліть себе по новій.

Тому при наступному оновленні зніміть галочку з цього оновлення і виберіть опцію «не відображати це оновлення! При оновленні через вбудовану опцію Microsoft Update у вас буде в перших рядах напис, що ви заборонили до установки НАЙВАЖЛИВІШІ поновлення і буде запропоновано знову повернути їх і інсталювати. НІЧОГО КРИТИЧНОГО КРІМ KB905474 ТАМ НЕМАЄ! Будь-які оновлення можна злити руками з даунлоад-центру MS.

І найцікавіше: Валідацію для зливу оновлень проходять навіть забанені MS корпоративні ключі! Одним словом: можна не встановлювати заново Windows просто не ставте апдейт 905474!

Кому і це не допомогло, можна скористатися утилітами 1. 7. 59,,.

Як відключити перевірку автентичності Windows?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!