Як відіпрати ручку?

Як відіпрати ручку?

Одними з найпоширеніших, а також самих стійких вважаються плями від кулькової ручки. Найбільші проблеми з такими плямами виникають при першому пранні або при перших спробах запрати пляма: замість напису або риси, виконаної чорнилом, виходить щось менш бліде, розплився і намертво в’їлося в тканину.

В даний час існує безліч способів прикрасити одяг з деніму привабливіше, ніж, як у старі добрі часи, намалювати на джинсах череп з кістками або напис Metallica. Втім, всяке буває недбало покладена в кишеню ручка може потекти, джинси розмалювати молодший брат. Та й просто ненавмисно проведена темно-синя чорта на джинсах зі світлого деніму У цій статті ми спробуємо розібратися в способах виведення з джинсів чорнильних плям і вибрати найбільш ефективний.

непогані результати показує ручне прання в теплій воді за допомогою щітки і звичайного господарського мила. Єдиний нюанс: застосовується такий метод тільки до невеликих чорнильним забруднень різного роду рискам і каляки-маляки. Велике чорнильна пляма від потекшее ручки, або ретельно заштрихований малюнок тільки распливутся після такого прання розчиняються чорнило і за допомогою спирту. Для того, щоб отримати результат, потрібно свіжа пляма промакивать ваткою зі спиртом стільки разів, скільки буде потрібно для повного виведення плями, а потім випаровування спирту з поверхні тканини.

Увага! Якщо ваші джинси не зовсім якісні, і ви сумніваєтеся в способі їх забарвлення, то зі спиртом варто бути акуратніше: деякі фарби для тканини він розчиняє дуже добре. І замість виведеної плями від ручки, ви можете отримати просто біла пляма від розчиненої фарби іноді господині використовують ще різні рецепти на основі нашатирю: нашатирний спирт + питна сода, нашатирний спирт + перекис водню, нашатирний спирт + скипидар.

Насправді, буває, що такі способи дуже добре спрацьовують, але буде незайвим, якщо спочатку ви випробуєте ці методики на окремому клапті тканини від ваших джинсів. Для цього можна використовувати ті заплаточние клапті, як правило, додаються до джинсів разом з набором додаткових гудзиків і іншої фурнітури логічним є і використання сучасних досягнень побутової хімії: плямовивідників, спеціальних порошків і режимів прання.

Як відіпрати ручку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!