Як відіпрати кров?

Як відіпрати кров?

Одними з найбільш трудноотстіриваемих з одягу плям по праву вважаються сліди крові. Однак немає нерозв’язних ситуацій і секрет, як відіпрати кров, передається буквально через покоління. Як відіпрати кров, щоб не залишилося слідів Ні в якому разі не можна замачіват забруднене місце в гарячій або теплій воді білок, який входить до складу крові згорнеться і тоді можна вважати річ втраченої, так як з волокон тканини він вже не вимивається, залишиться темний або жовтуватий слід. Пляма крові краще всього відразу замочити в холодній воді.

Потримавши деякий час в такому стані, потрібно змінити воду і в знову ж холодній воді з господарським милом на руках запрати пляма. Тільки після того, як слід з тканини піде повністю, річ можна відправляти в звичайне прання в гарячій воді з пральним порошком. Для білих речей обов’язково потрібно скористатися відбілювачем.

Якщо ви зіткнулися з застарілими плямами крові на одязі. Тканина потрібно замочити в соляному розчині: на 1 столову ложку кухонної солі літр холодної води. Тримати тканину можна всю ніч, поки не підуть основні сліди. Потім потрібно запрати у холодній або теплій воді з господарським милом або порошком від в’їдаються плям. Але важливо при розведенні соляного розчину не переборщити з сіллю: білок добре розчиняється в слабоподсоленой воді.

Якщо солі буде занадто багато відбудеться зворотна реакція і білок міцно в’їсться в волокна тканини. Деякі невеликі сліди на тканині можна замочити перекисом водню вона виїсть кривавий слід з тканини. Але потрібно бути дуже акуратним, перед тим, як відпирати кров цим засобом тканина може злиняти в тому місці, де крапнули перекис, а у тонких тканин як шовк або ситець можливе руйнування структури. З меблів позбутися від плям крові допоможе також вильний плямовивідник. Спочатку для розмочування на забруднений поверхню можна покласти кілька шматочків льоду, потім, коли лід розтане і досить змочити поверхню товстим шаром нанести засіб і залишити увібрати.

Терти щіткою або пилососом, залежно від площі забруднення.

Як відіпрати кров?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!