Як відформатувати SD карту?

Як відформатувати SD карту?

Я ніколи не думав, що коли-небудь буду стурбований простим форматуванням SD-карти або USB-флешки, поки не прийшов до цієї проблеми в Ubuntu 12. 10. Я дійсно не пам’ятаю, як я форматував знімні диски до Ubuntu 12. 10, але на цей раз, коли я дивився на параметри, доступні при натисканні правою кнопкою миші на змонтованому знімному пристрої, не знайшов пункту для форматування. Так що я спробував зробити це за допомогою утиліти за замовчуванням в Ubuntu: Диск.

Але нічого не вийшло, програма видала мені наступну помилку: Error formatting disk Error synchronizing after initial wipe: Timed out waiting for object (udisks-error-quark, 0) Помилка вище це відомий баг, який був невирішеним протягом декількох місяців і Диск по раніше служив утилітою за замовчуванням (чому?). Я повинен був відформатувати знімний диск за допомогою G arted. І таким чином я придумав цей підручник, щоб допомогти іншим знати, як відформатувати карту SD або USB-накопичувач в Ubuntu 12.

10. Встановіть. Це вільний і відкритий редактор розділів для Linux. Ви можете встановити його з терміналу (Ctrl + Alt + T): sudo apt-get install gparted Вставте карту SD або USB-накопичувач. Тепер запустіть G arted.

Для цього зайдіть в Unity Dash і знайдіть G arted. Пошук всіх дисків присутніх у системі може зайняти деякий час. Майте трохи терпіння. Незабаром ви побачите екран, як показано нижче. За замовчуванням буде обраний жорсткий диск вашого комп’ютера.

Щоб отримати доступ до знімного носія, перейдіть в правому верхньому куті додатка і виберіть знімний носій. Ви зможете знімний носія за його розміром справа: Тепер ви побачите екран, як на картинці нижче.

Це розділи знімного диска. Перед тим як почати форматування, отмонтіруйте пристрій, клацнувши правою кнопкою на розділі наступним чином: Як тільки ви його Розмонтувати, натиснувши правою кнопкою миші на нього ви побачите Форматувати в. Ви можете вибрати будь-який тип файлової системи, який захочете. Як тільки ви вибрали формат диска, клацніть на значок Галочки, розташований зверху, щоб почати форматувати:

Більше нічого не треба робити. Ви побачите кілька попереджень і процедура форматування почнеться.

Вуаля! Ось і все.

Чи був підручник корисним для вас? Є питання?

Сміливо пишіть коментарі.

Як відформатувати SD карту?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!