Як вибрати свій камінь?

Як вибрати свій камінь?

У цьому пості хочу повернутися до тем Які камені підходять знакам Зодіаку і Який камінь вибрати? , Т. к. отримую від вас багато листів з майже однаковими запитаннями. Мені здавалося, що я про це вже достатньо написала і на блозі, і в книзі pdf, і в коментарях часто про це пишу, але у багатьох такі питання таки виникають, тому повернемося знову до питання, які камені підходять знакам Зодіаку, і як вибрати свій камінь.

Найчастіше ставлять запитання типу Я за гороскопом Стрілець (Рак, Козеріг, Овен), який камінь мені підходить. Можу сказати однозначно, що немає такого каменю, про який вам хтось може сказати точно: Це Ваш камінь.

Це настільки індивідуально, що остаточне рішення можете прийняти тільки ви. Я вже багато разів писала про те, що в першу чергу, вибирати камінь треба виходячи з особистих симпатій і відчуттів. Без цього ви не зможете встановити хороший контакт з каменем, і він не стане працювати на вас в повну силу. І, вже якщо камінь вам сподобався, можна поцікавитися, як він працює, на які чакри діє більше, яка його енергетика.

Для цього потрібно зайти на і подивитися інформацію по потрібному каменю. Потримайте його в руках, якщо відчуєте, що не хочете з ним розлучатися, то цей камінь ваш. Те ж саме можна порадити при виборі каменю для подарунка близьким людям.

Зайдіть в магазин натурального каменю, подивіться уважно на все, небудь вам обов’язково сподобається. Всі камені, подаровані з добрими побажаннями або отримані у спадок, дуже сильні і з часом будуть допомагати і принесуть удачу своєму власникові, за умови, що той буде добре до нього ставитися. Це можуть бути як прикраси, так і колекційні екземпляри. Але навіть якщо камінь не рекомендований вам явно, то це не означає, що його не можна носити зовсім. Адже навіть рекомендації астрологів на різних сайтах різні, тому не варто приймати рекомендації як категоричну заборону.

Ви можете носити його не постійно, а роблячи перерви і прислухаючись до особистих відчуттів. Якщо ви не відчуєте ніякого дискомфорту, то і носіть на здоров’я. І не варто бути надто забобонними і боятися каменю. Жоден камінь не заподіяв людині шкоди, за винятком деяких отруйних і радіоактивних каменів. Ви завжди зможете підкоригувати ваші стосунки з ним.

Наприклад, якщо ви досить боязкий і слабовільна людина, і вам дуже сподобався опал, варто задуматися, як він може подіяти на вас. Адже опал вважається оманливим каменем і може підсилити у вас ті риси характеру, яких у вас і без того у надлишку. Але знову ж, носити його можна, просто дозовано. Ще один з тих, хто прийшов питань: Подскажите пож-та ЯКІ КАМІННЯ сприяє ЮТ ЗБЕРЕЖЕННЮ і примножила ИЮ СВОЄЇ ЕНЕРГІЇ, А ТАКОЖ ПОВЕРНЕННЮ негативної енергії НАЗАД ЗВІДКИ ВОНА ПРИЙШЛА.

Можу сказати, що практично всі натуральні камені мають здатність зберігати енергію свого власника і захищати його від негативу, але тільки за умови, що ви добре потрудилися над ним, приручили і встановили добрі стосунки. Є камені сильніші, є менш. Якщо хочете дізнатися докладніше їх дію, витратьте свій час і подивіться в, там все є.

Насчет повернення негативу це до магів, але не раджу. Негатив не можна передавати далі чи повертати. Це не є добре, т. до він до вас обов’язково повернеться.

Треба постаратися перевести його в позитивну енергію. А так просто, щоб купити камінь, і він став добре працювати на вас, як чарівна паличка, без витрат власної душі і любові це навряд чи.

Це лише деякі питання, які прийшли до мене, але вони виражають суть, яку, я сподіваюся, донесла до вас і відповіла на питання, який камінь вибрати і як вибрати свій камінь.

Як вибрати свій камінь?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!