Як вибрати спалах?

Як вибрати спалах?

Дуже часто стоїть вибір для. У даній статті я розгляну тільки рідні спалаху Nikon Speedlight серії SB, які можуть працювати в сучасному режимі i-TTL. Перед самою покупкою раджу подумати над тим, чи потрібна вона взагалі.

Для цього раджу ознайомитися з матеріалами в статті на тему. Якщо ж покупка спалаху виправдана, то компанія Nikon надає ось такі зовнішні спалахи: Зум межі зумирования головки спалаху, Master можливість дистанційного керування іншими спалахами, Slave можливість роботи в підпорядкованому режимі, Підсвічування можливість допоміжної підсвічування для автоматичного фокусування, В. Ч провідне число.

Якщо бути гранично коротким, то кращими зовнішніми спалахами є флагманські професійні спалаху Nikon Speedlight і. Різниця між і не настільки велика, про відмінності 900-тки і 910-тки я детально описав в огляді. Для професійної зйомки немає інших рідних альтернатив, так як морально застаріла, та й не випускають її більше. Спалахи, 900, 910 на відміну від всіх інших з даної статті мають. Якщо ж знімати днями безперервно зі спалахом не потрібно, то для більш простих завдань дуже добре підійдуть спалаху і. Шкода, але вже не випускають, цей спалах досить легка, функціональна, але не вміє управляти іншими спалахами за допомогою.

Спалах коштує досить дешево, але знайти її нової дуже складно. У відмінності від, нова має більш широкий зум, більш просте управління через великий дисплей і вміє працювати в режимі Master. і SB-300 є найпростішими і найдешевшими зовнішніми спалахами від Nikon.

Ці спалахи дуже легкі, а тому з ними не буде жодних проблем з розподілом ваги при використанні на аматорських камерах по типу, і т. п. Ці спалахи ідеально підходять для камер Nikon Coolpix. Правда, з і SB-300 не можна буде відчути всі переваги роботи з зовнішнім спалахом, такі як підсвічування фокусування, швидка синхронізація або віддалене керування. Увага: спалахи Nikon SB-300 і ніяк не можна використовувати з нечипованних об’єктивами (об’єктиви, і т. д.) і деякими камерами (, точний список невідомий).

Особистий досвід Я користувався практично всіма спалахами від Nikon, всі вони мають свої особливості. Останнім часом у мене на службі два спалахи: і. Дуже хорошим варіантом для любительської і нескладної професійної зйомки може виступати. Якщо дуже сильно абстрагуватися, то вибирати доводитися з 9000 і 700ткі. Вважаю, що на 2013 рік є кращим варіантом за критерієм ціна / якість. При виборі спалаху і для загального ознайомлення, раджу зазирнути в такі розділи на Радожіве:

Висновки: Виходячи із завдань, які повинна виконувати, та їх складності, можна легко вибрати зовнішній спалах для фотоапаратів Nikon. Вважаю відмінним варіантом спалах, у якої гарне співвідношення ціна \ якість. Хто стикався із спалахами для Nikon від сторонніх виробників, не соромтеся, залишайте свої враження від роботи з ними в коментарях. Лайкать статтю це хороша.

Спасибі за увагу. Аркадій Шаповал.

Думки: 71, на тему: Яку спалах вибрати для камер Nikon.

Як вибрати спалах?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!